Vydělávejte jako banka - investujte s prům. ročním výnosem 43 % 

Hledám investora - nová firma (start-up)

Nová firma (start-up)

Určeno pro začínající podnikatele, nové firmy (start-up) a firmy s délkou existence 1 rok a méně. Zakládáte firmu na zelené louce a žádná banka Vám nechce poskytnout peníze? Sháníte někoho, kdo již třeba nějakou společnost úspěšně vybudoval a se ziskem prodal a mohl by Vám předat cenné know-how, zkušenosti a popostrčit firmu rychleji kupředu? Pak se obraťte na investora v této sekci.

Hledám investora

Datum 16.01.2017

Vložil Janka

Titulek SVEDECTVO Z PÔŽIČIEK MEDZI FYZICKÝMI OSOBAMI

Odpovědět

Ak som zase s úsmevom vďaka pán LALLEMENT Lucien som dostal pôžičku vo výške 45.000 eur a dvaja z mojich kolegov sa tiež dostala pôžičky od tohto muža bez akýchkoľvek problémov s rýchlosťou 3% ročne. Radím vám, aby ste si vybrať zlú osobu, ak skutočne chcú žiadať o hotovostný úver pre váš projekt a akákoľvek iná. Aj zverejniť túto správu, pretože pán LALLEMENT Lucien dobrý pocit s týmto úverom. Je to cez kamaráta Stretla som úprimný a štedrý človek, ktorý mi umožnil získať tento úver. Tak som si poradí sa s ním spojiť, a to uspokojí vás pre všetky služby, ktoré o to požiadajú. Tu je jeho email: michelexcelle@gmail.com

Datum 14.01.2017

Vložil Xoriginal

Titulek Xoriginal

Odpovědět

Xoriginal se zaměřuje na požadavky firmám a podnikatelům. V oblasti elektronické pošty známe jako je e-mail. Součástí je i profil uživatele a globální seznamka.

Dobry den, touto formou hledám investora nebo spolumajitele firmy. Můj projekt má velkou customizaci a tyká se globálního projektu na internetu. Projekt je jedinečný a má skvěli potenciál k vysoký návratnost vložených investic. Projekt bude mít efektivní a unikátní vývoj. Programovaní je velmi složité a náročné. Projekt je zaměřen i cizojazyčné, z důvodu rychlejší návratnosti investic. Můj projekt je moderní a hlavně ambiciózní, který bude mít agresivní vzrůst na internetu. Na projektu pracuji každý den, a zdokonaluji cely systém. V mem projektu jsou 3. nejpoužívanější aplikace na internetu. všechny informace o projektu najdete na webu: Vč. podnikatelskeho planu
www.1x-original.com

Datum 13.01.2017

Vložil peter kelly

Titulek Credit Doporučení

Odpovědět

Nabízíme všechny typy úvěrů, jako jsou (Business, Osobní, hypotéky, konsolidace,
Car, student, etc) .do nezaplacené účty? Jste v dluzích? Přejete si nastavit
byznys?
AMERICAN investicím úvěr společnosti byla akreditována Radou pro věřitele, aby rozdávat úvěry na místní i mezinárodní klienta, dáváme z úvěrů
v rozmezí od 000 £ 10, aby 2million £ na jednotlivce a společnosti. Pro další podrobnosti
o tom, jak můžete požádat o úvěr / kredity
Kontaktní osoba, pan Peter Kelly. prostřednictvím e-mailu: americanfinancial01@gmail.com
Americký GateWay Investiční Finance Loan Company Kalifornie Ca
Bůh vám žehnej, jak můžete tak učinit.
Kontaktujte nás ještě dnes a zastavit všechny své finanční barriers.We jsou rychlé a
spolehlivé a poctivost je naše hodinky word.For více informací, kontaktujte nás e-mailem:
americanfinancial01@gmail.com

Žádost o úvěr DETAIL
Jméno:
Příjmení:
Země:
Domácí adresa:
Adresa kanceláře:
Datum narození:
Číslo faxu:
Osobní číslo:
Číslo kanceláře:
Povolání:
Sex:
Stav:
Měsíční příjem:
Částka potřebná:
Doba trvání úvěru:
Účel úvěru:
S pozdravem
Mr.Peter KellyDatum 13.01.2017

Vložil Harry James

Titulek harryjames420@hotmail.com

Odpovědět

Potrebujete pôžičku? ponúkame všetky druhy pôžičky od minimálnej výške $ 5000 do maximálnej výšky 2.000.000 $, ak ste

záujmu nás kontaktujte na adrese: harryjames420@hotmail.com s nižšie uvedené informácie:

Celé meno:
Krajina:
Výška pôžičky:
Pôžička Trvanie:
Číslo mobilného telefónu:
pohlavie:

Vďaka

Datum 05.01.2017

Vložil Lukáš

Titulek Gainbitcoin

Odpovědět

Projekt Gainbitcoin:
Tak jednoduše, každý chce vydělávat na internetu, pokud možno bez velkého rizika. Pojďte investovat do reálné firmy a podílet se na těžení bitcoinů.
PROČ?
Protože z Vašeho vkladu je automaticky vyplácený zisk 2x v měsíci, přímo na Vaši peneženku. Nejsou zde žádné měsíční poplatky, žádné povinnosti. Prostě zde máte vložený vklad, který Vám vydělává. Vyplacenou výplatu můžete použít a nebo opět reinvestovat, to vše už záleží jen na Vás.
Předem upozorňuji, že nejde o společnost, které má nějakou svou novou měnu, ale o kamenou společnost, která pracuje v Bitcoinech (BTC), už déle než 3. roky a spolehlivě vyplácí výdělky!
Z Vaší investice získáváte za 18 měsíců 180% zpět. Zisky jsou vždy 1. a 16. v měsíci uskutečněny automaticky na Vámi zvolenou peněženku. Vaše zisky můžete samozřejmě i reinvestovat, případně i navyšovat Váš deposit ve firmě.

Co je hlavní, cena Bitcoinu (BTC) je pohyblivá, v současné době roste nahoru a věřím, že růst bude. Takže nejenom, že v tomhle projektu vyděláte na vkladu a zisku, ale zároveň i na růstu ceny Bitcoinu (BTC).
V případě zájmu se zaregistrujte zde: https://www.gainbitcoin.com/signup/Lukec/R#sthash.2jjEc3Jv.dpuf nebo v pro více Inko pište na lukec.popelka (@) gmail.com

Datum 04.01.2017

Vložil lisa

Titulek Ako som dostal pôžičku

Odpovědět

Chcem poďakovať pánovi westhood o apexloans za mi dal úver. potom, čo som stratu 6000euro na falošné veriteľov. a ja som požiadala o pôžičku od firmy a ja mám pôžičku. Ak potrebujete úver dnes platí prostredníctvom e-mailu; apexloans@yahoo.com

Datum 03.01.2017

Vložil Pán James Maverick

Titulek Potrebujete osobnú pôžičku?

Odpovědět

Potrebujete osobnú pôžičku? Má vaša firma, spoločnosť alebo priemysel potrebuje finančnú pomoc? Potrebujete financie na začiatku svojho podnikania? Potrebujete financie na rozšírenie svojho podnikania? My rozdávať pôžičky záujemcom, ktorí hľadajú pôžičku v dobrej viere. Ste vážne potrebuje naliehavú úveru Kontaktujte nás na E-mail: maverickinvestment02@gmail.com
ÚDAJE PRE NANÁŠANIE
Celé meno:
Výška úveru potrebovať:
Pôžička Trvanie:
Telefónne číslo:
Mesačný príjem:
Krajina:
Vek:

Kontaktujte nás prostredníctvom nášho firemného e-mailu na adrese: maverickinvestment02@gmail.com
Pán James Maverick

Datum 02.01.2017

Vložil Alvaro

Titulek WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS. Více zde: http://www.penizeprofirmy.cz/hledam-investora-nova-firma/discussioncbm_531900/60/

Odpovědět

haló
Ponúkame pôžičky s nízkym úrokom vo výške 2%, bez
kontrola kreditu, ponúkame osobné pôžičky, konsolidácia dlhu,
Rizikový kapitál, podnikateľské úvery, vzdelanie pôžičky alebo úvery na bývanie
Z nejakého dôvodu, od $ 5000 až $ 1 milión.
Avšak, naša metóda umožňuje určiť úveru
požadované množstvo a trvanie môže dovoliť, ktorá ponúka skutočnú možnosť
Získať finančné prostriedky, ktoré potrebujete! Ak máte záujem, poponáhľajte sa a dať
Nasledujúce informácie priamo na diskusiu.

žiadosť o úver
Meno: _________
Žáner: _________
Status: _________
Kontaktná adresa: ________
Krajina: _________
Etat__________
Dátum narodenia: _________
Vek: _________
Ako je z výšky úveru potreba: _______
výpožičky: _______
Mensuel__________ príjem
Povolanie: _________
Účelu úveru: _________
Telefónne číslo __________
Adresa bydliska /

Všimnite si, že vyššie uvedené informácie by mali byť
predmet
E-mail: FLORESALVAROLOANFIRM@GMAIL.COM

Datum 28.12.2016

Vložil Lukáš

Titulek investiční projekt merchant shares

Odpovědět

Jedná se o investiční korporaci, která je oficiálně zaregistrovaná v Dominikánské republice ( dohledatelné na https://www.merchantshares.com/legal-documents#incorporation).
Registrovaná je od roku 2007, nicméně, online platformu provozuje od roku 2014 a není zde jediný člen, který by měl sebemenší problémy s výplatami. V oku online investorů je již nějaký ten čas a je považován za velmi stabilní.

Každý člen, který se rozhodne vstoupit do tohoto projektu a investovat do této finanční korporace se může rozhodnout, kam rozmístí svůj kapitál. Má totiž na výběr mezi Web Ads, Forex, Commodities, Stocks

Jak je možno vidět, firma má celkem široké rozmezí jaké % zhodnocení denně může dát. Je to velmi silný a dobrý nástroj, jak regulovat tok peněz uvnitř projektu a tím ho udržovat dlouhodobý a stabilní, podobně jak to v poslední době reguluje James Lee Valentine v mxku

Datum 28.12.2016

Vložil Lukáš

Titulek Re: investiční projekt merchant shares

Odpovědět

kontakt k tomuto projektu (merchant shares) je na email: lukec.popelka (@) gmail.com
nevím proč mi to neposlalo celé ale jen část!

Datum 28.12.2016

Vložil Lukáš

Titulek investiční projekt

Odpovědět

představuji Vám zajímavý projekt Recyclix.
Recyclix je velmi ojedinělý ekologický projekt, který se rozrůstá po celé Evropě. Jejím hlavním cílem je chytré spojení podnikání s příležitostmi poskytovanými internetem, aby pomohli recyklačnímu průmyslu rozvíjet se co nejefektivněji.

Recyclix zavádí a kontroluje různé investiční projekty v Evropě, sídlo má ve Varšavě. V nejbližší budoucnosti plánuje rozšíření jejich působnosti také do dalších zemí (momentálně nová pobočka v Itálii) . Dlouhodobě spolupracují s vedoucími mezinárodními společnostmi zapojenými ve výrobě a recyklaci plastů.

Jak projekt funguje:
Podnik nakoupí odpad, zrecykluje ho a následně ho prodá jako výrobní materiál daleko dráž, než jej zakoupila ve formě odpadů. Recyclix tedy vezme odpad, o který nikdo nestál a přemění jej na materiál, který může být použit v nejrůznějších odvětvích.

Například kupují použité LDPE a přemění jej na granule, které se pak používají pro výrobu běžných černých odpadkových pytlů, plastových trubek či jiných plastových předmětů.

Proč Recyclix nekupuje veškerý odpad sám a používá k tomu peníze nás, investorů? Odpověď je vcelku jednoduchá, musela by si půjčit velmi značnou částku finančních prostředků od bank. Banky Recyclixu sice půjčily, ale rozhodně ne celou, potřebnou částku, kterou podnik potřeboval pro 100% realizaci a výstavbu a proto se společnost rozhodla získat další prostředky od nás, od investorů a za odměnu nám nabídla měsíční zisk z jejího recyklačního procesu nakoupeného plastového odpadu.

Od kolika EUR lze investovat:

Jestliže chcete být součástí projektu, je třeba investovat. Investovat můžete od 20 EUR, což je minimální výše vkladu. Jako vstupní bonus dostanete dalších 20EUR, které nelze samozřejmě hned vybrat,ale navýšíte tím svůj nákupní materiál (tedy vstupní odpad).

Jak vložit finanční prostředky:
1) pomocí bankovního převodu ( trvá dle mých zkušeností 3až5 pracovních dní)..strop není limitován, pouze limitem od vaší banky pro SEPA převod
2) pomocí karty s 3D ověřením (potvrzení sms codem) ..max 500 EUR na jeden vklad
3) pomocí BITCOINU...opět strop není limitován

Kolik vydělám:

Měsíčně dostanu 14% z původní investice.Tedy 14% za jeden recyklační cyklus, který trvá 5 týdnů. Konkrétně je cyklus rozdělen na DVĚ části.

(1 část=TŘÍDENÍ A PŘEDÚPRAVA) = 3týdny a systém vyplatí 8% z vložené částky a bonusu.

(2část=EXTRUDACE) = 2týdny a systém vyplatí 6% z vložené částky a bonusu
----------------------------------------------------------------------------------------------------
DOHROMADY TEDY 14% ZA 5 TÝDNŮ

Datum 28.12.2016

Vložil Lukáš

Titulek Re: investiční projekt

Odpovědět

kontakt k tomuto projektu (recyclix) je na email: lukec.popelka (@) gmail.com
nevím proč mi to neposlalo celé ale jen část!

Datum 26.12.2016

Vložil Peter Balaj

Titulek Stategia # 9

Odpovědět

Vážený Investor.

Ponúkam vám svoju zabehnutú obchodnú stratégiu, 50% podiel zo zisku, 100% -150% zhodnotenie účtu za rok

Výhodou nasledujúceho obchodného plánu je, že vaša investícia neopustí váš obchodný účet.

V tejto činnosti budem sĺnať úlohy správcu obchodného sistému.

Vašou výsadou bude výhradná správa obchodného účtu.

Prosím preštudujte si nasledujúcu obchodnú stratégiu :

https://tradingb9.wordpress.com/partnership/

Peter Balaj
USA California +1 650 888 0931
e-mail : atradingb@gmail.com

Datum 25.12.2016

Vložil Marek Krejčí

Titulek Xoriginal

Odpovědět

Dobry den, Hledám touto formou investora nebo spoluzakladatele internetové firmy. Můj projekt má velkou customizaci a tyká se globálního projektu na internetu. Projekt je jedinečný a má skvěli potenciál k vysoký návratnost vložených investic. Programovaní je velmi složité a náročné z toho to důvodu hledám investora který podpoří projekt úplně od základu vč. vytvořeni firmy. Můj projekt je moderní a ambiciózní který bude mít agresivní vzrůst na internetu. Projekt bude mít efektivní a unikátní vývoj v oblasti na internetu. Vice informaci na mem webu: www.xoriginal.webnode.cz

Datum 21.12.2016

Vložil wilson jones

Titulek loan offer

Odpovědět

Ahoj,
  V súčasnej dobe rozdávanie vianočnými úvery pre našich vážených zákazníkov na nízke úrokové sadzby vo výške 3%. Potrebujete úver na financovanie svojho podnikania? Potrebujete konsolidačný úver? Použiť teraz prostredníctvom nášho e-mailu na: oxford_loanfinances@hotmail.com

Datum 21.12.2016

Vložil wilson jones

Titulek loan offer

Odpovědět

Ahoj,
  V súčasnej dobe rozdávanie vianočnými úvery pre našich vážených zákazníkov na nízke úrokové sadzby vo výške 3%. Potrebujete úver na financovanie svojho podnikania? Potrebujete konsolidačný úver? Použiť teraz prostredníctvom nášho e-mailu na: oxford_loanfinances@hotmail.com

Datum 19.12.2016

Vložil Albert

Titulek rýchla ponuka úveru: akýkoľvek typ úveru

Odpovědět

Potrebujete pôžičku, úver, hypotéka, financie, peniaze na vytvorenie alebo začať podnikať. Môžeme poskytnúť akýkoľvek druh úveru.
Spôsobilosť: Všetci vrátane zahraničných rezidentov (najmä zdravotné sestry, podnikateľ, podnikateľov ...).
Výška úveru: 1000-500000 eur. Úroková sadzba: 2-4%. Prosím, kontaktujte nás pre viac informácií.
E-mail: albertlalle@gmail.com

Datum 14.12.2016

Vložil Mr Excel

Titulek Ponuka pôžičky

Odpovědět

Dobrý deň, Hľadáte podnikateľský úver, osobné pôžičky, úveru na bývanie, auto úver, študentské pôžičky, konsolidáciu dlhu úver, nezaistený úver, rizikový kapitál atď ... alebo ste odmietla pôžičku v banke alebo akejkoľvek finančnej inštitúcii pre jeden alebo viac dôvodov. Ste na správnom mieste pre váš úver riešenie! Sme Christian úver organizácie, budeme rozdávať pôžičky tým, ktorí sú v núdzi nej pozitívne, a tiež tie, ktoré sú hoden dôvery, sme tiež poskytovať pôžičky spoločnostiam a jednotlivcom s nízkymi a cenovo dostupné úrokovej sadzby vo výške 2% záujmu kontaktujte nám prostredníctvom e-mailu (excelservices.managementonline@gmail.com)

ponuka pôžičky

Datum 13.12.2016

Vložil Mrs. Ceren

Titulek DO YOU NEED AN URGENT LOAN???

Odpovědět

DO YOU NEED AN URGENT LOAN???

PERGO CORPORATE FINANCE,(PCF), PergoCF@qualityservice.com aims is to provide Excellent Professional Financial Services.

Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com

**Are you financially squeezed?
**Do you seek funds to pay off credits and debts?
**Do you seek finance to set up your own business?
**Are you in need of private or business loans for various purposes?
**Do you seek loans to carry out large projects?

If interested, Kindly write us back with the loan information:

- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- Name of the Site:

NOTE:Bear in mind that it will only take less than 48 Hours to process your file is 100% Guaranteed no matter your Credit Score.

Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com
Yours Sincerely,
Mrs. Ceren Kelly
PergoCF@qualityservice.com

We look forward to hear from you ASAP

Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@qualityservice.com

Datum 08.12.2016

Vložil jack wayne

Titulek loan offer

Odpovědět

Jak já mám Desired Výše ​​úvěru ze spolehlivého úvěr společnosti (hostloanfirm@gmail.com) Ahoj všichni, jmenuji se Ketesha Frank, jsem z Alabama, Spojené stát, jsem tady svědčit o tom, jak jsem se dostal půjčku od hostitelského Loan Firma {(hostloanfirm@gmail.com)} poté, co jsem použila dva časy z různých úvěrových věřitelů, kteří tvrdili, že věřitelé tady tomto fóru, myslel jsem jejich půjčování byla skutečná a já použity, ale oni mi nikdy nedal půjčku až kamarád představit me Host úvěr společnosti, který slíbil, aby mi pomohl s půjčkou mé touhy a opravdu udělal, co slíbil bez jakékoli formy zpoždění, měl jsem pochybnosti, ale nikdy jsem chytit věřit. Nikdy mě nenapadlo, stále existují spolehlivé úvěr věřitelé, dokud jsem se setkal s panem jack Wayne, který opravdu mi pomohl s mým úvěr a změnil můj život k lepšímu. Vím, že stále existuje mnoho dobrých poskytovatelů úvěrů, tam venku, ale já bych doporučit, abyste zkusit pana Jacka Wayne hostitelských úvěru firmy, jeho péče a porozumění. Nevím, jestli jste v nouzi naléhavé půjčky také, nebo chcete financování pro vaše projekty, tak neváhejte kontaktovat pana Jacka Wayne hostitelských úvěru firmy svou e-mailovou adresu (hostloanfirm@gmail.com)

Daňové ráje Investiční zlato, stříbro, platina a diamanty Kódy bank v ČR Nahlížení do katastru nemovitostí online Investice do firem Úvěry na podnikání