Hledám investora

Datum 26.09.2011

Vložil Martina Vaculova

Titulek www.nejfarmari.cz

Portál www.nejfarmari.cz je zaměřen na katalog nabídky potravit z farem (prodej ze dvora) a farmářských výrobků.

Na portálu se zrovna snažím schraňovat kontakty, nabídku na vložení zaznámu jsem poslala 300 firmám, zaregistrovalo se cca 40, projekt je v provozu dva měsíce.
Do budoucna bych ráda rozběhla reverzní nabídku a poptávku nejen pro restaurace, ale třeba i pro domácnosti, obchody, školní jídelny, apod... Nabídka byla od různých potravit (vajec, med, maso, mléčné výrobky, apod..), až po řemeslné výrobky (truhláři, potraviny s příběhem, oděvy vlastní výroby, apod...)

Lidé by mohli psát sve hodnocení, zkušenosti, apod...

Samozřejmně tento projekt je otevřen dalším nápadům. Třeba rozvážením potravin pro danou oblast, dohodnout se s lokalními externími řidiči, kteří by mohli lidem potraviny rozvážet.

Výhoda tohoto projektu je, že si zakazník najde své oblíbené farmáře od kterých může pravidelně odebírat i v malém množství. Zakazník vždy bude vědět čím bylo zvíře krmeno nebo jaké dřevo bylo použito...

Hledám investora, který mi pomůže nejen s financemi, ale i s rozběhnutím projektu www.nejfarmari.cz. Technickou část mám zajištěnou, vč. programování, grafiky a správy projektu.

Zpět na diskuzi
Daňové ráje Investiční zlato, stříbro, platina a diamanty Kódy bank v ČR Nahlížení do katastru nemovitostí online Investice do firem Úvěry na podnikání