Hledám investora

Datum 11.09.2010

Vložil Zdeněk Sedláček

Titulek Lukrativní investice do výroby tepla a elektřiny v SRN

Hledáme investory, kteří by chtěli podnikat v Německu, a přitom zůstat doma! Zprostředkujeme Vám zcela BEZRIZIKOVOU investici s 30 - 40% ročním zhodnocením.
Jde o ekologickou státem podporovanou výrobu tepla a elektřiny na území SRN. Máte jedinečnou šanci stát se majiteli (spolumajiteli) kogeneračních jednotek PowerBox150 (optimalizovaný motor na řepkový olej s generátorem v normalizovaném kontejneru). Cena jednoho boxu vč. DPH: 190.400 €.
Německá firma Vám ZAJISTÍ ODBYT a kompletní servis (údržbu, opravy, tankování), aby jednotka mohla pracovat min. 8.000 hod. ročně po dobu min. 20 let. Zařízení je pojištěno proti všem rizikovým situacím včetně ztráty Vašeho zisku v případě poruchy. Německý stát garantuje výkupní ceny za vyrobené teplo a elektřinu, poskytuje bonusy a daňové úlevy. Vaše vlastnická a provozovatelská práva budou právně ošetřena.
Bližší info na: www.cle.webnode.cz
kontakt: sedlacz@centrum.cz
tel. +420721095916
Skype: sedlacz

Zpět na diskuzi
Daňové ráje Investiční zlato, stříbro, platina a diamanty Kódy bank v ČR Nahlížení do katastru nemovitostí online Investice do firem Úvěry na podnikání