Hledám investora

Datum 20.06.2011

Vložil Roman Strouhal

Titulek Muzeum čertů Krampus

Jedná se o otevření muzea plné Rakouských čertů tzv. Krampus dále čarodějnic a dalších strašidelných postav které ke Krampus patří, těmto postavám se v Rakousku říká Perchty. Masky jsou vyřezávány ze dřeva lipového a smrkového, rohy mají pravé zvěřinové a domácích zvířat např. beran, muflon, kozel, tur a podobně. Kostýmy jsou opět pravé z ovce a koz s dlouhou vlasovou srstí. Vše jsou to originální umělecká díla.
Peníze jsou potřeba na nákup masek a kostýmů z Rakouska a pronájem či koupi nemovitosti vhodné k tomuto projektu a jeho vybavení. Zároveň nějaké masky jsem schopen vyřezat i sám viz mé stránky o čertech https://www.krampusmb.webnode.cz/. Chci přitáhnout tradici Krampus do ČR aby jsme pořádali průvody čertů podobné těm které jsou v Rakousku a vstup je tam zpoplatněn, těchto průvodů se zúčastňují čerti v řádech několika set až tisíc. Diváků bývá desítky tisíc. Rád bych zval Rakouské čerty k návštěvě do průvodu u nás. V muzeu budou masky vystaveny a zároveň zapůjčovány na různé akce, dále počítám s provozem čertovského divadla či jakéhosi živého vystoupení pro diváky, které by fungovalo každý den, řezbářská dílna pro ukázku výroby masek. Věřím ve vysokou návštěvnost Muzea a průvodů čertů!
Nabídky posílejte prosím na mail M-O-N-T-Y@seznam.cz

Zpět na diskuzi
Daňové ráje Investiční zlato, stříbro, platina a diamanty Kódy bank v ČR Nahlížení do katastru nemovitostí online Investice do firem Úvěry na podnikání