Hledám investora

Datum 30.04.2012

Vložil Tomáš Ďopan

Titulek Hledám investora

Dobrý den,nabízím spolupráci na projektu Tour de Gran Canaria.Jedná se o unikátní historické vozidlo mé vlastní konstrukce, které zajišťuje kompletní cateringové služby.S uvedeným autem jsem zajišťoval např.předvolební kampaň pro ČSSD ,tv .reklamu pro pivovar Krušovice.kampaň pro hudební festival Pohoda na Slovensku .drobné soukromé akce pro P.Charouze na okruhu v Brně nebo golfové turnaje v Cihelnách u K Varů.atd.Jedná se mi konkrétně o částku 600 000.-Kč na zrealizování mého plánu s výše uvedeným vozem na Kanárských ostrovech.Auto je známo také jako BeerVehicle.V současné době jsem ukončil spolupráci se všemi obchodními partnery který se nás snažili prodávat,a je možné, že ještě snaží.Nicméně majitelem vozu jsem já a můj syn a proto v případě zájmu o spolupráci nekontaktujte prosím jiné tel.čísla výše uvedené kontakty jsou přímo na mne,děkuji za pochopení.Máme připravenou stručnou prezentaci projektu včetně finanční motivace pro investora .Děkuji M Kratochvíl.tel .+420 734 466 921 nebo 604 700 900. ***

Zpět na diskuzi
Daňové ráje Investiční zlato, stříbro, platina a diamanty Kódy bank v ČR Nahlížení do katastru nemovitostí online Investice do firem Úvěry na podnikání