Hledám investora

Datum 07.11.2012

Vložil Š.

Titulek Hledám investora k rozšíření autodopravy.

Dobrý den.

Jsem podnikatel v autodopravě do 3,5 tuny ale již nějaký čas mám možnost rozšíření činnosti nad 3,5 tuny. Aktuálně mám možnost dlouhodobého vytížení na tahač s návěsem na převoz sypkých materiálů, bohužel nemám dostatečnou hotovost k nakoupení nového tahače a tak hledám někoho, kdo shání investici se zajímavým zhodnocením a nechce nechat peníze ležet v bance za 3 % roční úrok. Investice se pohybuje okolo 3,5 milionu Korun českých, záleží na stavu tahače. Mám zájem především o úvěrové partnerství, jednalo by se o investici se splatností do 2 let, v horizontu dvou let mám zájem koupit pomocí leasingu další tahače a tento by se přiřadil k nim, bohužel aktuálně nejsem pro banku zajímavý klient a tak mi financování neposkytne. Úrok je na vzájemné dohodě. Pokud by se našel investor se zájmem investovat více finančních prostředků, tak mám možnost dlouhodobé práce na několik tahačů. Další podrobnosti můžeme projednat přes email a osobně. Budu vděčný za případné nabídky. Děkuji.

Email: dopravanad3.5tuny@gmail.com

S pozdravem, Š.

Zpět na diskuzi
Daňové ráje Investiční zlato, stříbro, platina a diamanty Kódy bank v ČR Nahlížení do katastru nemovitostí online Investice do firem Úvěry na podnikání