Nemovitosti, reality, pozemky, dražby

Datum 13.05.2012

Vložil MgA.Zdeněk Klumpar

Titulek Hledám investora ke koupi malé nemovitosti

Dobrý den,

naléhavě hledám investora. který by zaštítil koupi malé nemovitosti chaty k celoročnímu obývání v okolí Jílového u Prahy - Kamenný Přívoz- Jedná se o projekt kdy na jedné straně potřebuji urychleně investovat do koupi nabízené nemovitosti a přímé finance nyní k dispozici v ve výši 900.000, nemám. Tyto prostředky ovšem získám z prodeje jiných dvou nemovitostí ve stejné lokalitě v horizontu měsíců maximálně roku.Pak vynaložené finanční prostředky investorovi ihned vrátím.Vše pod právním servisem a ručením nemovitostí. Potřebuji nutně nabízenou nemovitost jedené soukromé osobě, které jedná přes RK uhradit a do objektu se trvale nastěhovat. Po dobu užívání objektu budu na vlastní náklady objekt obývat a udržovat s tím, že po dobu než by se nemovitost stala mým majetkem budu platit dohodnutý měsíční nájem. Velmi spěchá. Objekt je nyní ve velmi dobrém technickém stavu , je zde pozemek 499m2, chata má 58m2 užitné plochy a je elektrifikovaná a má zavedenou vodu.
Předem velice děkuji za ochotu a jsem připraven k okamžitému jednání. Investorem může být kdokoli – soukromá osoba, firma , realitní kancelář.
Kontakt mail klumpar.z@seznam.cz tel 736 218 975 volejte kdykoli
Děkuji MgA.Zdeněk Klumpar

Zpět na diskuzi
Daňové ráje Investiční zlato, stříbro, platina a diamanty Kódy bank v ČR Nahlížení do katastru nemovitostí online Investice do firem Úvěry na podnikání