Výhodné úvěry pro podnikatele a OSVČ:

Vydělávejte jako banka - investujte s prům. ročním výnosem 43 % 

Hledám investora - firma s historií

Firma s historií

 Určeno pro zavedené a aktivní firmy s historií minimálně 1 rok a více. Vybudované určité postavení na místním trhu, stálí dodavatelé a odběratelé, firemní zázemí, zaměstnanci atd.

Hledám investora

Datum 16.07.2012

Vložil Jiří Jelínek

Titulek Investor - úvěr

Odpovědět

Hledáme investora-úvěr ve výši 1 mil. Kč. Návratnost do 2-3 let, zhodnocení 20% p.a. Jsme společnost zabývající komplexním řešením pro řízení budov, v oboru 7 let. Bližší info osobně nebo na mail.
jujel@volny.cz

Datum 16.07.2012

Vložil David Šmíra

Titulek Investice do společnosti vyrábějící sportovní potřeby

Odpovědět

Dobrý den všem,
hledám investora, společníka či jinak zainteresovaného obchodního partnera pro společnost vyrábějící sportovní potřeby se zaměřením na školy a gymnastiku www.diony.cz. Důvodem je přemíra zakázek a nedostatek provozního kapitálu. Dodáváme naše výrobky do Skandinávie, Itálie, Německa a dalších zemí EU. Další informace jsou otázkou diskuze. Tel.: 724 122 422.

Datum 02.09.2012

Vložil Jiří Čabanov

Titulek Re: Investice do společnosti vyrábějící sportovní potřeby

Odpovědět

Dobrý den,
kolik potřebujete a co nabízíte?
Děkuji s pozdravem Čabanov
cabanov@brick-stav.cz

Datum 08.10.2012

Vložil P.Rajko@seznam.cz

Titulek Re: Investice do společnosti vyrábějící sportovní potřeby

Odpovědět

Dobrý večer,je Vaše nabídka stále aktuální?Děkuji p.Rajko

Datum 30.10.2012

Vložil David Šmíra

Titulek Re: Re: Investice do společnosti vyrábějící sportovní potřeby

Odpovědět

Dobrý den,
ano, je stále zatím aktuální.

Datum 03.07.2012

Vložil TN

Titulek Koupení podílu fungující firmy

Odpovědět

Dobrý den,
najde se investor, který by měl zájem mě podpořit v odkoupení podílu fungující a prosperující firmy?
Firma existuje cca 20 let, prosperuje, ale její společníci (původně 5) se pomalu přestávají podílet na fungování firmy. Naopak já pro firmu pracuju a dokážu si představit, že bych byl schopen rozvoji přispět daleko více jako společník (jsem kontruktér podílející se na vývoji nových produktů).
Rámcově je obrat firmy 60 mil, zisk 8 mil, při cca 30 zaměstnancích. Podíly jsou 1/5.
Moje představa je, že se by investor odkoupil podíl (tím bude mít zajištěné peníze) a zavázal se dále mi podíl prodat za stanovených podmínek. Dále mě investor pověří výkonem vlastnických práv. Věřím, že je možné dohodnout oboustranně výhodné podmínky.

Děkuji,
inton@post.cz

Datum 10.07.2012

Vložil Václav Havlíček

Titulek Re: Koupení podílu fungující firmy

Odpovědět

Dobrý den, pokud se podíváte na příspěvek společnosti FinStep s datem 11.6.2012, tak se naše společnost zaměřuje i na řešení otázek před kterými stojíte, a to jak z řad investorů, tak z bankovních zdrojů, které bývají vždy o něco levnější. Upřímně bych se banky nebál a mohu Vám pomoci. To co se chystáte udělat je v postatě klasický MBO (management buy-out) a spíše než věc sehnání financí tu vidím poměrně náročný proces v harmonizaci požadavků zbývajích společníků. Pokud tuto záležitost chcete se mnou projednat, prosím o kontaktování, můžete i přes skype vaclavfinstep

Datum 24.07.2012

Vložil Jarda Pavlovský

Titulek Re: Koupení podílu fungující firmy

Odpovědět

pozor, z majlu inton@post.cz operuje podvodník! Vystupuje anonymně, nebo pod smyšleným jménem.

Datum 18.09.2012

Vložil TN

Titulek Re: Re: Koupení podílu fungující firmy

Odpovědět

Dobrý den,
dlouho jsme se sem nedíval a tak až teď koukám, že jste mě pěkně pomluvil :-)
Nejsem podvodník, jen asi hooooodně opatrný.


Datum 28.06.2012

Vložil Gastrokoncept

Titulek Profesionální gastronomický koncept

Odpovědět

Dobrý den,

nabízíme k prodeji 100 % obchodního podílu (v případě silného investora je možné jednat o prodeji menšího podílu) profesionálního gastronomického konceptu. Aktiva společnosti jsou cca 5,5 mil. Kč, v tomto účetním období očekáváme tržby 6 mil. Kč, zisk pak okolo 600 tis. Kč. Tato čísla jsou bez výraznějších investic do marketingu a před probíhající restrukturalizací nákladů. Důvodem prodeje je nedostatečné množství finančních prostředků k plánované expanzi. Více informací po emailu pouze vážným zájemcům o tento obor.

Email: gastrokoncept@gmail.com

Datum 14.06.2012

Vložil Vlastimil Švarc

Titulek stream Tv

Odpovědět

Dobrý den, hledám investora, možno i jako společníka, pro nový mediální projekt, který není omezen jen pro ČR, který je určen pro podniky, jako jsou bary a podobná zařízení, ale nejen jim. Tento projekt jim snižuje výrazně náklady v oblasti hudební produkce a snížení o náklady OSA, projekt jim dále pomáhá v promování jejich podniku s možností dalších příjmů z něj, pokud jej budou využívat. Navíc je tento projekt velice variabilní i co se dalších možných rozšíření týče, od reklamních, až po marketingové. Základem projektu je internetový stream a s ničím obdobným zatím nikdo nepřišel. Projekt je již spuštěn ve zkušebním provozu a funguje bez problémů. Investice nejsou potřeba ani tak do provozu a vybavení, ale rozšíření marketingových aktivit, investice do PR a reklamy. Nabízím 75% podíl do splacení případné investice, následně 50:50 Přesné detaily sdělím osobně, nebo zašlu na mail. Kontakt:

Vlastimil Švarc
e-mail: svarc@bpm.dj
tel.:777 659 114

Datum 14.06.2012

Vložil Češek Vladislav

Titulek Vivojová společnost hledá investora

Odpovědět

Dobrý den,

dovolte, abych se představil, jmenuji se Vladislav Češek a hledám ivestora, který by zafinancoval pilotní projekt. Investice na realizaci pilotního projektu je 23 000 000,- Kč. Nabízím procenta ze společnosti a procenta na zisku.
Projekt je ve fázi realizace, je chráněn v ČR užitným vzorem a patentem, a je podaná přihláška na Evropu. Tyto udělené patenty se vztahují pouze na komunikační řídící jednotku.

Stručný popis projektu:
Jedná se o pouliční led lampu s řídící komunikační jednotkou. Výhody této led lampy s řídící komunikační jednotkou jsou v ušetření energie o 80% s možností řízení světelného toku.

Tato led lampa s řídící komunikační jednotkou má tyto schopnoti:
- Ušetří 80% energie
- Pomocí řídíci komunikační jednotky zvládneme automaticky řídit dopravní infrastruktůru. To znamená, kontrolovat rychlost a plynulost provozu, dále vyhodnocovat dopravní nehody a komunikovat tak se záchrannými složkami.
- Další výhodou je, že řídící komunikační jednotka je schopna nezávisle na sobě komunikovat se stávajícími aplikacemi jako GPS technologie a podobné.
- Jsme schopni s touto technologií vybírat mýtné na pozemních komunikacích.

Tato pouliční led lampa s řídící komunikační jednotkou má velký potenciál komerčního využití.
Jeji velkou přidanou hodnotou je AVISYST komunikační sistém.

V případě, že Vás tento projekt zaujal a měli byste zájem o osobní schůzku, velmi rád se s Vámi setkám.

S pozdravem Češek Vladislav
cesvl@seznam.cz

Datum 14.06.2012

Vložil Petr Pavel

Titulek Investice ve stavebnictví

Odpovědět

Dobrý den,

touto formou hledáme investora do naší zavedené stavební společnosti. Požadujeme jednorázovou investici za podíl ve společnosti nebo jako půjčku ve výši 5,2 mil Kč. Jedná se o doplnění strojů, mechanizace a zřízení stavebnin, které naši společnost posune dál. K investici dále požadujeme marketingovou podporu.
Bližší informace při osobním jednání.
emg20@seznam.cz

Datum 11.06.2012

Vložil Václav Havlíček

Titulek Asistence při řízení Vaší společnosti a získávání financí

Odpovědět

Společnost FinStep, s.r.o. je komplexním poskytovatelem finančního poradenství pro malé a střední podniky (včetně start-up) s vazbou na privátní investory. Nabízíme služby "vzdáleného" řízení (interim management), včetně finančního řízení, kompletní zastoupení při žádosti o financování (úvěr atd.), konzultanta, konzultanta majiteli společnosti, identifikaci rizik a jejich řízení, identifikaci obchodních příležitostí a rizik jejich rozvoje, stanovení procesů a jejich revize. Naše společnost disponuje týmem profesionálů z řad právníků, účetních a daňových poradců, kteří s námi spolupracují na optimálním řešení pro klienta. Propojením těchto aktivit obdrží klient řešení na míru s minimálním vkladem vlastní práce. Rovněž pořádáme ojedinělý seminář v ČR, kdy Vám poskytneme pohled na Vás očima banky a připravíme Vás na jednání s bankou či investorem tak, abyste měli šanci uspět. Pokud máte zájem o více informací kontaktujte nás na vaclav.havlicek@finstep.cz

Datum 11.07.2012

Vložil Jaroslav Mareš

Titulek Re: Asistence při řízení Vaší společnosti a získávání financí

Odpovědět

Vážený pane, hledám společnost, která by mi pomohla vyřešit poměrně složitou otázku firmy, která dříve byla velmi úspěšná, a má šanci nové expanze. Jsem z prahy, a rád bych se s Vámi sešel.
Předem děkuji za odpověď.
Jaroslav Mareš,
776401614
dawerne@seznam.cz

Datum 08.06.2012

Vložil Václav Polan

Titulek Hledáme investora do ziskového eshopu, ručíme návratností investice

Odpovědět

Dobrý den,

hledáme investora do internetové projektu (eshop), který aktuálně má čistý zisk 25-30 000Kč/měsíc.

Na projekt sháníme 250 000Kč. Nabízíme 80% podíl do splacení investice, následně 50:50. Ve smlouvě ručíme, že zisk nepůjde pod tuto hranici a půjde nahoru, jinak je investice vrácena zpět ivestorovi.

Investor má takto jistotu 100% návratnosti investice. Těšíme se na Vaše odpovědi.

Datum 08.06.2012

Vložil Václav Polan

Titulek Re: Hledáme investora do ziskového eshopu, ručíme návratností investice

Odpovědět

Email: polanv@atlas.cz

Datum 06.06.2012

Vložil Soňa

Titulek Hledáme investora do oblasti umění - prodejní galerie působící na českém i zahraničm trhu

Odpovědět

Dobrý den,

Hledáme investora do zaběhnuté společnosti působící na trhu přes 2 roky. Zabýváme se prodejem uměleckých děl – originálních obrazů, reprodukcí a soch. Zastupujeme talentované, ale známé a uznávané české i zahraniční umělce. Jsme plně orientovaní na prodej, především do firem (banky, pojišťovny, hotely, atd.).

V současné době v rámci rychlejšího rozvoje na českém a zahraničním trhu, potřebujeme investici na realizaci: zvětšení obchodního zastoupení, rozšíření marketingových aktivit, investice do PR a reklamy, expanze do USA do konce roku 2012, expanze Dubaj, Švýcarsko, Rakousko, Německo jaro 2013. Prodej reprodukcí od vybraných autorů do velkoobchodů, působících „world wide“. Během roku 2013 plánujeme několik velice zajímavých projektů, které budou zajímat širokou veřejnost.

Výše investice 6-7 mil. Kč. Nabízíme podíl na zisku. Návratnost 1-2 roky. Hledáme investora, který má zájem o umění a zároveň by se na projektu spolupodílel, přinesl by tak do společnosti své know-how a zkušenosti z jiných oborů, které se při „dobývání“ nových trhů dají aplikovat na náš business model.
V případě zájmu mě prosím kontaktujte emailem, v současné době jsem v NYC. Obratem zašlu více info či business plan.

S pozdravem,
Soňa C.

Datum 07.02.2013

Vložil L.F.Folkman gotwater@email.cz EKOproj.3.zemí

Titulek Re: Hledáme investora do oblasti umění - prodejní galerie působící na českém i zahraničm trhu

Odpovědět

Nabízím jako prispěvek -unikátní soliter na prodej bohaté firmě-velký stredověký zvon,krasně zdobený,datovany,signum.cenu mohu ponechatve firmě.Pokud mne seznamite s Vašimi projekty,treba něco vymyslime.Mohu oslovit bohate země Bahrain,Angolu.

Datum 29.05.2012

Vložil Marek M.

Titulek Ondrášovka minerální voda

Odpovědět

Minerální voda Ondrášovka

Minimální výška investice: . ... ... CZK
Odhadovaná délka investice: 3 – 4 roky
Plánovaný odhadovaný zisk: 30 – 40 %
Informace na čísle 725 245 6589

Výhodné úvěry pro podnikatele a OSVČ:

Daňové ráje Investiční zlato, stříbro, platina a diamanty Kódy bank v ČR Nahlížení do katastru nemovitostí online Investice do firem Úvěry na podnikání