Výhodné úvěry pro podnikatele a OSVČ:

Vydělávejte jako banka - investujte s prům. ročním výnosem 43 % 

Hledám investora - na projekt

Na projekt

Určeno pro zcela konkrétní projekty, jako jsou například fotovoltaické, větrné a malé vodní elektrárny, rekonstrukce hotelu, sprovoznění restaurace, vybudování sportovního areálu, koupě nebo výstavba nemovitostí a jiné podobné investiční akce.

Hledám investora

Datum 16.08.2012

Vložil Vít Macharáček

Titulek BusinessGo - "Vybuduj svou firmu a ovládni trh"

Odpovědět

BusinessGo je online internetová hra s ekonomicko-podnikatelským obsahem. Příběhem hry je, že jako začínající podnikatel zakládáte firmu, v níž začínáte od úplné pídě. Musíte najímat zaměstnance, vyrábět zboží, které prodáte za finanční odměnu na trhu. Hráči mohou obchodovat i mezi sebou, případně se sponzorovat nebo uzavírat spolupráce. Ve hře se dostanete do styku s realným obchodem a všemi aspekty trhu. Projekt má za cíl finanční osvětu zábavnou formou a naučit všem finančním instrumentům a obchodu každého, komu zvědavost nedá a bude mít zájem tuto hru hrát. Registrace a hraní této hry bude zcela ZDARMA na www.businessGo.cz

V případě zájmu o zainvestování do této hry je požadovaná částka 25.000 Kč.
Potenciál je v dnešní době značný.
Nabízím procentní podíl na společnosti.

Kontaktujte mě na vit.macharacek@email.cz

Datum 05.11.2012

Vložil SLP - INVEST

Titulek Re: BusinessGo - "Vybuduj svou firmu a ovládni trh"

Odpovědět

Dobrý den, platí možnost investice? Je možné sdělit více na e-mail? pslezak@eslezak.cz Děkuji

Datum 07.08.2012

Vložil Lukáš Adámek

Titulek Gravitační motor

Odpovědět

Dobrý den, hledám investora na realizaci projektu sestrojení prototypu gravitačního motoru. Gravitační motor byl přihlášen k patentnímu řízení, v současné době končí první etapa vývoje konstrukce pro gravitační motor ve spolupráci s plzeňskou Univerzitou. Celková velikost investice je 1.000.000,- a nabízíme podíl na zisku z případného prodeje patentních či licenčních práv. V případě zájmu mne prosím kontaktujte na lukasadamek@centrum.cz.

Datum 16.08.2012

Vložil T.

Titulek Re: Gravitační motor

Odpovědět

Další vtipálek. Jen pro informaci, tyto tzv. motory jsou patentovány už od 30 let, jenom nám nějak nefungují a ten kdo zná jen malinký základ fyziky, tak ví, že ani fungovat nemůže. Přeji hodně štěstí.

Datum 16.08.2012

Vložil T.

Titulek Re: Gravitační motor

Odpovědět

Jak funguje gravitační motor?

Gravitační motor je založen na jednoduchém principu využití gravitace, jde o použití materiálu který je schopný měnit snadno svojí gravitaci a tím vytváří zdroj pohonu. Takový materiál zde na této planetě není ale je běžný na jiných planetách a proto jej musíme získat tím že se na tyto planety vypravíme, vyrobit tento materiál nelze z pomocí žádné technologie. Tento materiál existuje v času a prostoru kde je nutné neustále měnit svojí gravitaci protože je gravitace v tomto času a prostoru nestabilní. Materiál se většinou napojí na pumpu a tato pumpa čerpá vzduch a stlačený vzduch pohání motor, ve své podstatě se u tohoto materiálu jedná o gravitační výjimku a jak víme tak z každého pravidla zde jsou výjimky. Ve vesmíru se tento materiál běžně používá a jsou zde i v prodeji nejrůznější bezpečné gravitační motory vyrobené z tohoto materiálu. Pokud by omylem došlo k tomu že by z gravitačního stroje uniknul tento materiál, je velmi obtížné jej v našich zaostalých technologických podmínkách dát zpět do gravitačního stroje a může tento materiál zde napáchat mnoho škod. Někdy je dokonce i tento materiál používán ve válkách jako zbraň, protože tento materiál velmi rychle vylítne nahoru a velmi rychle padá dolů a při dopadu ničí to na co dopadne. Proto je prodej gravitačních motorů na zaostalých planetách zakázán, aby se pro tyto planety nestal tento materiál velikým problémem. Zdroj: https://www.odpovedi.cz/otazky/jak-funguje-gravitacni-motor

Datum 31.07.2012

Vložil Michal Kučeřík

Titulek Hledám investora

Odpovědět

Dobrý den, jmenuji se Michal Kučeřík a hledám investora pro svůj byznys ve společnosti Lyoness. Požadovaná částka je 300 000 CZK na 3 roky. Prostředky by byly použity na zhodnocení se ve firmě. Po uplynutí 3 roků samozřejmě bude částka vrácena + úrok, na kterém se domluvíme s investorem. Více o tom jak budou peníze využity zašlu po zažádání e-mailem.
Nabídka platí do 17.8. 2012.
Nabídky prosím zasílejte na: michal.kucerik@gmail.com
S pozdravem Michal Kučeřík

Datum 30.07.2012

Vložil František D.

Titulek Hledáme investora

Odpovědět

Pro podnikání v ochraně budov před přírodními vlivy-hlavně pronikání vody do konstrukcí-, pomocí kanadského patentu je možno pronikání zamezit, hlavně pak zajistit nejen rovnou střechu před průnikem vody do konstrukce a nejen to. Pro počátek potřebuje společnost 10milionů korun na rozjetí.

Datum 31.07.2012

Vložil Viki

Titulek Re: Hledáme investora

Odpovědět

Dobrý den,
můžete mě prosím kontaktovat na mailu h-podnikani@seznam.cz.

děkuji
M.

Datum 22.07.2012

Vložil Dušan

Titulek Hľadám investora ?

Odpovědět

Už dávnejšie som sa zaoberal možnosťou skonštruovania zariadenia na výrobu elektrickej energie pomocou vetra s použitím rotujúcich panelov využívajúcich jeho silu v závislosti na veľkosť plochy. Povedal som si, že ak v minulosti pomocou vetra a plachiet boli po mori tlačené obrovské lode, prečo by sa táto energia nemohla využiť aj iným spôsobom, na výrobu elektrickej energie bez pomoci vrtule. Keď som všetko do detailu premyslel a navrhol riešenia zistil som, že na Slovensku nie je ani tak problém niečo vynájsť, ale oveľa väčší získať financie, hoci len na prihlásenie, či propagáciu vynálezu. Po strastiplnom neúspešnom hľadaní sponzorov, investorov, či pomoci od štátu som sa odhodlal v r. 2004 k zúfalému kroku a to osloveniu odborníkov v danej oblasti – pedagógov a vedeckých pracovníkov vysokej školy technickej. Na moje prekvapenie ich projekt natoľko zaujal, že sa ho podujali riešiť. Bol schválený aj v rámci dotačného príspevku na vedeckú činnosť ministerstvom školstva. Bohužiaľ ako sa to v našej spoločnosti často stáva, ja ako autor som bol odsunutý na okraj diania. Preto som podnikol kroky, aby tento projekt nebol VŠ zrealizovaný. Znechutený som všetku dokumentáciu nechal nečinne ležať, inak povedané zapadať prachom.

Po rokoch nečinnosti úplnou náhodou ma zaujali na internete stránky, na ktorých francúzsky vynálezca Pierre Dieudonne prezentuje svoj patentovo chránený vynález založený na podobnom princípe ako je môj a pýši sa udelenými cenami z roku 2006 a 2007, viď. https://www.eolprocess.com/.


Samozrejme, že nie som nadšený z tohto poznatku, aj keď na druhej strane sa preukázalo, že to čo som riešil bolo reálne, malo svoje opodstatnenie a mohlo už dávno reprezentovať malé Slovensko. Tvrdím, že ešte nie je neskoro.
Totiž mnou navrhnutý spôsob riešenia sa síce nelíši v princípe otáčania panelov okolo hriadeľa, ale je podstatne rozdielny v riešení ich zavesenia, otáčania a hlavne obsahuje nový prvok - protismerný pohyb, čoho výsledkom by mohla byť až dvojnásobne vyššia výkonnosť.

Zároveň mám navrhnuté netradičné, úsporné riešenie zostrojenia aj veľkoplošných elektrárni tohto typu. Výsledok, teda dosiahnutie skutočných hodnôt je samozrejme možné zistiť a overiť iba po vyhotovení 3D projektovej dokumentácie a na jej základe skonštruovaného prototypu, alebo funkčného modelu, ktorý by mohol prejsť potrebnými meraniami, aby sa stanovil ďalší postup.
Preto hľadám záujemcov, ktorí by mi pomohli projekt zrealizovať.
dusan.tk3@gmail.com

Datum 11.07.2012

Vložil Jaroslav Mareš

Titulek Nová výroba v závodě s 65 letou tradicí.

Odpovědět

Hledáme osobu nebo firmu, která by byla schopna zajistit investiční úvěr nebo vstup investora do firmy ve výši 20 milionů Kč. V případě, že jste schopni toto realizovat předána dokumentace k realizaci.
Jaroslav Mareš.
776401614
osa.inc@seznam.cz

Datum 27.11.2012

Vložil Martin Proksch

Titulek Re: Nová výroba v závodě s 65 letou tradicí.

Odpovědět

Konataktujte mě prosím na tel:774500698,martin.proksch@email.cz

Datum 03.07.2012

Vložil Libor Hataš

Titulek minipivovar

Odpovědět

Dobrý den, hledám investora pro projekt otevření minipivovaru. Požadovaná částka je ve výši 1mil.Kč a celá bude použita pro nákup technologie výroby piva (bude sloužit jako jištění Vašeho vkladu). Stavební úpravy prostor minipivovaru budu hradit já. Odběr piva je zajištěn. Ověřená návratnost je 3 roky včetně 40% úroku. Po splacení budete mít 20% podíl ve firmě.

V případě zájmu mě, prosím, kontaktujte na mailu: Haty.L@seznam.cz.

Děkuji Libor Hataš

Datum 03.07.2012

Vložil Viktor Harangi

Titulek Projekt

Odpovědět

Dobrý den, hledáme investora do začínající firmy.
Nemá cenu popisovat, o jak skvělý produkt nebo službu se jedná. Nabídnout můžeme jen úplnou originalitu a propracovanost projektu. Jedinečnost projektu pochopí investor až po bližším pochopení firmy a způsobu vydělávání.
Nicméně nejsme schopni bez počátečního finančního kapitálu začít, proto hledáme investora, který by byl ochoten nejdříve proniknout do duše a až posléze zainvestovat částku nepřesahující 250 000,-.
Vše by bylo samozřejmě smluvně podepřeno.

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Viktor Harangi

Více zde: https://www.penizeprofirmy.cz/hledam-investora-nova-firma/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: https://www.webnode.cz

Datum 21.06.2012

Vložil Kodytková

Titulek Tichý společník-na realizaci franchizing.pobočky

Odpovědět

Hledám tichého společníka.... Požadovaná částka je 450 tisíc kč se smlouvou o tichém společenství na 2 roky. 450tisíc bude samozřejmě po uplynutí smlouvy vráceno a po dobu trvání smlouvy, tedy 2roky nabízím tichému společníkovi 10 procentní podíl. A jedná se o sportovní odvětví. Na všem je možné se domluvit. Prosím, nabídky pište na kodytkova.e@seznam.cz

Datum 18.06.2012

Vložil Miroslav Drábek

Titulek Hledám tichého společníka

Odpovědět

Dobrý den, hledám pro rozjetí podnikatelského záměru tichého společníka s finanční spoluúčastí. Dělení zisku 50/50. Bližší informace po zaslání meilu na miroslav.drabek@seznam.cz

Datum 14.06.2012

Vložil Češek Vladislav

Titulek Hledám investora a partnera

Odpovědět

Dobrý den,

dovolte, abych se představil, jmenuji se Vladislav Češek a hledám ivestora, který by zafinancoval pilotní projekt. Investice na realizaci pilotního projektu je 23 000 000,- Kč. Nabízím procenta ze společnosti a procenta na zisku.
Projekt je ve fázi realizace, je chráněn v ČR užitným vzorem a patentem, a je podaná přihláška na Evropu. Tyto udělené patenty se vztahují pouze na komunikační řídící jednotku.

Stručný popis projektu:
Jedná se o pouliční led lampu s řídící komunikační jednotkou. Výhody této led lampy s řídící komunikační jednotkou jsou v ušetření energie o 80% s možností řízení světelného toku.

Tato led lampa s řídící komunikační jednotkou má tyto schopnoti:
- Ušetří 80% energie
- Pomocí řídíci komunikační jednotky zvládneme automaticky řídit dopravní infrastruktůru. To znamená, kontrolovat rychlost a plynulost provozu, dále vyhodnocovat dopravní nehody a komunikovat tak se záchrannými složkami.
- Další výhodou je, že řídící komunikační jednotka je schopna nezávisle na sobě komunikovat se stávajícími aplikacemi jako GPS technologie a podobné.
- Jsme schopni s touto technologií vybírat mýtné na pozemních komunikacích.

Tato pouliční led lampa s řídící komunikační jednotkou má velký potenciál komerčního využití.
Jeji velkou přidanou hodnotou je AVISYST komunikační sistém.

V případě, že Vás tento projekt zaujal a měli byste zájem o osobní schůzku, velmi rád se s Vámi setkám.

S pozdravem Češek Vladislav
cesvl@seznam.cz


Datum 11.06.2012

Vložil Jan Koudelka

Titulek Hledam investora pro výstavbu kogeneracni elektrarny

Odpovědět

Naše společnost hledá investora pro spolupráci na výstavbě kogenerační elektrarny na spalovani biomasy. potřebná investice 300 mil. CZK v případě vážného zájmu mě prosím kontaktujte na emailu jan.koudelka@jkgnet.com

Datum 27.11.2012

Vložil Martin Proksch

Titulek Re: Hledam investora pro výstavbu kogeneracni elektrarny

Odpovědět

kontaktujte na tel:774500698,martin.proksch@email.cz

Datum 09.06.2012

Vložil Ondřej T.

Titulek Hledám drobnou investici do 100tis. Kč

Odpovědět

Dobrý den,

hledám investora pro drobnou investici. Jedná se mi o koupi franchisové licence americké společnosti a chybí mi 90tis. Kč. První kontrakty už mám zajištěné.

Pro bankovní sektor nejsem zajímavý klient z důvodu ukončení mého minulého podnikání a absence doložení příjmů. Vzhledem k nízké částce investice nabízím zajímavé zhodnocení. Návratnost i s navýšením garantuji do 6 měsíců. Nabízím seriozní jednání a právní záruky.

Za nabídky předem děkuji a přeji hezký den.
Ondřej T.
teon220(zavináč)gmail.com

Datum 04.06.2012

Vložil Petra Kolková , finance.kolkova@centrum.cz

Titulek Půjčíme Vám bez poplatků , vyplatíme Vaše exekuce , oddlužíme Vaši nemovitost , sjednotíme Vám půjčky.

Odpovědět

Potřebujete rychle půjčku , hypotéku , vyplatit exekuce či sjednotit půjčky do jediné , oddlužit nemovitost ? Jsme tady pro Vás 731 341 324 nebo +420 605 849 726.
Peníze u nás dostanete čestně a velmi rychle , neplatíte žádné poplatky předem , nevadí nám registry. Naše půjčky jsou poctivé , rychlé a s dobrými splátkami i dobrým ročním úrokem.
Financujeme velmi rychle a stačí jediné – mít jako zástavu dům , byt ,družstevní byt. I nemovitost třetí osoby.Pokud na nemovitosti máte úvěr nebo exekuce , nevadí. Pomáháme lidem po celé ČR a rádi pomůžeme i Vám. Například na půjčku 100 000 kč splátka již od 1670,-kč měsíčně . Naše půjčky prostě lidem pomáhají a rádi pomůžeme i Vám.

Výhodné úvěry pro podnikatele a OSVČ:

Daňové ráje Investiční zlato, stříbro, platina a diamanty Kódy bank v ČR Nahlížení do katastru nemovitostí online Investice do firem Úvěry na podnikání