Výhodné úvěry pro podnikatele a OSVČ:

Vydělávejte jako banka - investujte s prům. ročním výnosem 43 % 

Ostatní poptávky/nabídky - podnikání a investování

Tato sekce je určena pro různé poptávky a nabídky, které se nehodí do předchozích kategorií a týkají se podnikání, obchodování a investování např.:

hledáte obchodního partnera nebo zástupce, potřebujete prodat / koupit stroje, vybavení nebo materiál pro Vaši firmu, nabízíte / poptáváte vedení účetnictví, daňové poradenství nebo tvorbu www stránek, e-shopů, net marketing atd.

Nabízím l Poptávám X Prodám l Koupím

Datum 21.06.2012

Vložil Kodytková

Titulek Tichý společník-na realizaci franchizing.pobočky

Odpovědět

Hledám tichého společníka na otevření franchiz.pobočky ve sportovním odvětví,chybí mi do počáteční investice 2/3 financí.... Požadovaná částka je 450 tisíc kč se smlouvou o tichém společenství na 2 roky. 450tisíc bude samozřejmě po uplynutí smlouvy vráceno a po dobu trvání smlouvy, tedy 2roky nabízím tichému společníkovi 10 procentní podíl. A jedná se o sportovní odvětví. Na všem je možné se domluvit. Prosím, nabídky pište na kodytkova.e@seznam.cz

Datum 25.04.2012

Vložil Milan

Titulek Pomoc s projektem

Odpovědět

Máme int.stránky a potřebujeme je rozjet.Jedná se o gastronomii.Propagace Restaurací a hotelů.Firmu,investora který za podíl na zisku pomůže s projektem.Výzva pro ty co něco chtějí dokázat.A z ničeho vybudovat něco.
Kontakt na perdit@seznam.cz nebo na čísle 604 654 726

Datum 18.04.2012

Vložil Tomas Krejci

Titulek Prodej 50% kavarny

Odpovědět

Odprodej 50% firmy vlastnici kavarnu v centru Brna.
Kavarna neni vazana zadnou smlouvou (pivovar,dodavatel)
kapacita kavarny 52mist + 32 zahradka. Vlastni drevene a vyvysene podium.
Kazde utery (podzim, zima) ziva hudba - Jazz
zavedena kuchyne ( paniny, pizza, salaty, bruschety)

Skvela lokalita - hlavni ulice v centru Brna

Cena 500 000 - k jednaní

Kontakt : gahosek@gmail.com , 736 10 19 26

Datum 15.04.2012

Vložil Jan Tauš

Titulek 50 na 50

Odpovědět

Hledám spolehlivého partnera-sponzora na obnovu mé zákazníkem-zlodějem poškozené dlouholeté firmy /od r. 1985/ Taawin s.r.o. s mimořádnými výsledky, která se přesto nepoložila.
Mám kompletní know-how, patenty, na stroje, které mohou účinně promluvit do dosavadní změny technologie využívání větru. Jsou zhotoveny prototypy a změřeny parametry. Jen začít, spojit síly a prostředky, podat si ruce, vyměnit důvěru a můžeme to rozjet. Kanceláře, zázemí, vše máme. Chybí jen kvalitní ČLOVĚK. Neřádů jsem potkal moc, už skoro nevěřím v partnera.

Výhodné úvěry pro podnikatele a OSVČ:

Daňové ráje Investiční zlato, stříbro, platina a diamanty Kódy bank v ČR Nahlížení do katastru nemovitostí online Investice do firem Úvěry na podnikání