Výhodné úvěry pro podnikatele a OSVČ:

Vydělávejte jako banka - investujte s prům. ročním výnosem 43 % 

Ostatní poptávky/nabídky - podnikání a investování

Tato sekce je určena pro různé poptávky a nabídky, které se nehodí do předchozích kategorií a týkají se podnikání, obchodování a investování např.:

hledáte obchodního partnera nebo zástupce, potřebujete prodat / koupit stroje, vybavení nebo materiál pro Vaši firmu, nabízíte / poptáváte vedení účetnictví, daňové poradenství nebo tvorbu www stránek, e-shopů, net marketing atd.

Nabízím l Poptávám X Prodám l Koupím

Datum 09.04.2013

Vložil Josef Jaros

Titulek Re: investování

Odpovědět

Kolik máte na investování a šel by jste do společnosti s velkou nemovitostí. jAROS 731119676

Datum 06.08.2013

Vložil frantisek

Titulek Re: investování

Odpovědět

Máte volné finance?Jsem od strakonic a nějaké nápady mám 776840040

Datum 31.01.2013

Vložil Martin

Titulek Dotaz

Odpovědět

.


Dobry den mate jeste eshop naprodej?

Datum 30.01.2013

Vložil Palacká

Titulek Dotace

Odpovědět

Zařídím dotace na zpracovaný podnikatelský projekt,záměr .Podmínka základní kapitál podmínkou . Pokud máte zájem voléjte na tel.č.777499521.Osobní schůzka nutná.Volat můžete mezi 11hod-19hod.hod.Děkuji.

Datum 16.12.2012

Vložil ALGT

Titulek Hledám investora.

Odpovědět

Dobrý den.

Jsem podnikatel v autodopravě do 3,5 tuny a mám možnost rozšíření ale chybí mi potřebný kapitál. Hledám tedy soukromého investora, který by chtěl poskytnout finance a zhodnotil je lépe než třemi procenty, které by dostal v bance. Velikost investice je variabilní, podle toho, jakým směrem bych se rozšířil. Ale ideálně požaduji 2 miliony korun českých. Měl bych taky zájem i o dlouhodobou spolupráci. Návratnost financí se pohybuje okolo 3 let. Zájem bych měl především o úvěrové partnerství ale není překážkou ani tiché společenství. Podmínky poskytnutí financí jsou na vzájemné dohodě. Další informace poskytnu přes email, či osobně. Za nabídky předem děkuji.

S pozdravem.

Email: algt.doprava@gmail.com

Datum 08.12.2012

Vložil Honza M.

Titulek Fitnesscentrum

Odpovědět

Dobrý den,
hledáme investora pro vybudování moderního fitness a wellnesscentra v Pardubickém kraji. Máme vypracovaný bussines plán s ohledem na vybavení, polohu ve městě a jeho konkurenci. Investice 5 000 000kč. Podrobné info o projektu na email: fitnessinvestor@seznam.cz nebo na tel: 604 388 985

Datum 29.10.2012

Vložil NeRD

Titulek Prodáme e-shop Apple iWear + veškeré příslušenství

Odpovědět

Prodáme e-shop Apple iWear, blogy, sociální sítě s ním spojené, wallpapery a mnoho dalšího viz. odkaz: https://webtrh.cz/199832-prodej-oficialniho-shopu-znacky-apple

Datum 23.10.2012

Vložil zdenek.klecka@raxing.cz

Titulek ma novy vynalez sanci na zivot?

Odpovědět

dd, jsme mala ryze ceska firmicka z brna ktera se pokousi dostat na trh novy ryze cesky vynalez tzv. bezpecne, stabilni poslusne lyze rax, jiz 4 roky se snazime proniknout a jelikoz se vice venujeme vyrobe a vyzkumu /v soucasnosti dopracovavame detske 3-8let/ tak nezbyva ani moc casu ani financi jak dostat nas produkt do sirokeho podvedomi. myslite? ze existuje ,,nejaka,, rozumna cesta jak dostat nas produkt k tem kteri by jej potrebovali a nebo budeme mit uctu az po smrti? muze vubec existovat nekdo kdo by chtel investovat do tohoto noveho vynalezu? www.poslusnelyze.cz/raxing_rozdily.pdf www.poslusnelyze.cz/Bratislava_univerzita.pdf

Datum 03.10.2012

Vložil Miro

Titulek Investícia

Odpovědět

Hľadám spoločníka s kapitálom min. 30.000,- EUR pre moje obchodovanie na kapitálových trhoch. Kapitál bude mať investor na svojom vlastnom obchodnom účte s možnosťou stálej kontroly, ja zadávam brokerovi obchodné príkazy podľa mojej stratégie.
Dosiahnutý zisk sa rozdelí mesačne, na základe mojich 8 ročných skúseností už dosahujem priemerný zisk 10% mesačne. Rizikovosť je úplne porovnateľná s akýmkoľvek iným podnikaním, možno ešte nižšia, pretože v tomto biznise mám veľkosť zisku aj straty stále pod kontrolou. Investovaný kapitál má pritom investor stále v hotovosti k dispozícii na účte s 24hod. kontrolou. Investor má možnosť kedykoľvek ukončiť obchodovanie a vybrať si kapitál z obchodného účtu.Podľa spokojnosti. Môj podiel na zisku dostanem len vtedy, ak má už investor zarobeny svoj dohodnutý mesačný zisk.
Viac len vážnym záujemcom.

Ďakujem

Kontakt:shc@post.sk

Datum 24.09.2012

Vložil bartoň

Titulek finance pro podnikatele

Odpovědět

finance pro podnikatele/firmy.
Ručení nemovitostí.
40-50% odhadu.
Při adekvátním zajištění až 90 miliónů.
Roční úrok od 7,9%.
Průchodnost 90%.
Kontakt:
bava.pracovni@gmail.com

Výhodné úvěry pro podnikatele a OSVČ:

Daňové ráje Investiční zlato, stříbro, platina a diamanty Kódy bank v ČR Nahlížení do katastru nemovitostí online Investice do firem Úvěry na podnikání