Výhodné úvěry pro podnikatele a OSVČ:

Vydělávejte jako banka - investujte s prům. ročním výnosem 43 % 

Ostatní poptávky/nabídky - podnikání a investování

Tato sekce je určena pro různé poptávky a nabídky, které se nehodí do předchozích kategorií a týkají se podnikání, obchodování a investování např.:

hledáte obchodního partnera nebo zástupce, potřebujete prodat / koupit stroje, vybavení nebo materiál pro Vaši firmu, nabízíte / poptáváte vedení účetnictví, daňové poradenství nebo tvorbu www stránek, e-shopů, net marketing atd.

Nabízím l Poptávám X Prodám l Koupím

Datum 06.08.2013

Vložil frantisek

Titulek Re: investování

Odpovědět

Máte volné finance?Jsem od strakonic a nějaké nápady mám 776840040

Datum 31.01.2013

Vložil Martin

Titulek Dotaz

Odpovědět

.


Dobry den mate jeste eshop naprodej?

Datum 30.01.2013

Vložil Palacká

Titulek Dotace

Odpovědět

Zařídím dotace na zpracovaný podnikatelský projekt,záměr .Podmínka základní kapitál podmínkou . Pokud máte zájem voléjte na tel.č.777499521.Osobní schůzka nutná.Volat můžete mezi 11hod-19hod.hod.Děkuji.

Datum 16.12.2012

Vložil ALGT

Titulek Hledám investora.

Odpovědět

Dobrý den.

Jsem podnikatel v autodopravě do 3,5 tuny a mám možnost rozšíření ale chybí mi potřebný kapitál. Hledám tedy soukromého investora, který by chtěl poskytnout finance a zhodnotil je lépe než třemi procenty, které by dostal v bance. Velikost investice je variabilní, podle toho, jakým směrem bych se rozšířil. Ale ideálně požaduji 2 miliony korun českých. Měl bych taky zájem i o dlouhodobou spolupráci. Návratnost financí se pohybuje okolo 3 let. Zájem bych měl především o úvěrové partnerství ale není překážkou ani tiché společenství. Podmínky poskytnutí financí jsou na vzájemné dohodě. Další informace poskytnu přes email, či osobně. Za nabídky předem děkuji.

S pozdravem.

Email: algt.doprava@gmail.com

Datum 08.12.2012

Vložil Honza M.

Titulek Fitnesscentrum

Odpovědět

Dobrý den,
hledáme investora pro vybudování moderního fitness a wellnesscentra v Pardubickém kraji. Máme vypracovaný bussines plán s ohledem na vybavení, polohu ve městě a jeho konkurenci. Investice 5 000 000kč. Podrobné info o projektu na email: fitnessinvestor@seznam.cz nebo na tel: 604 388 985

Datum 29.10.2012

Vložil NeRD

Titulek Prodáme e-shop Apple iWear + veškeré příslušenství

Odpovědět

Prodáme e-shop Apple iWear, blogy, sociální sítě s ním spojené, wallpapery a mnoho dalšího viz. odkaz: https://webtrh.cz/199832-prodej-oficialniho-shopu-znacky-apple

Datum 23.10.2012

Vložil zdenek.klecka@raxing.cz

Titulek ma novy vynalez sanci na zivot?

Odpovědět

dd, jsme mala ryze ceska firmicka z brna ktera se pokousi dostat na trh novy ryze cesky vynalez tzv. bezpecne, stabilni poslusne lyze rax, jiz 4 roky se snazime proniknout a jelikoz se vice venujeme vyrobe a vyzkumu /v soucasnosti dopracovavame detske 3-8let/ tak nezbyva ani moc casu ani financi jak dostat nas produkt do sirokeho podvedomi. myslite? ze existuje ,,nejaka,, rozumna cesta jak dostat nas produkt k tem kteri by jej potrebovali a nebo budeme mit uctu az po smrti? muze vubec existovat nekdo kdo by chtel investovat do tohoto noveho vynalezu? www.poslusnelyze.cz/raxing_rozdily.pdf www.poslusnelyze.cz/Bratislava_univerzita.pdf

Datum 03.10.2012

Vložil Miro

Titulek Investícia

Odpovědět

Hľadám spoločníka s kapitálom min. 30.000,- EUR pre moje obchodovanie na kapitálových trhoch. Kapitál bude mať investor na svojom vlastnom obchodnom účte s možnosťou stálej kontroly, ja zadávam brokerovi obchodné príkazy podľa mojej stratégie.
Dosiahnutý zisk sa rozdelí mesačne, na základe mojich 8 ročných skúseností už dosahujem priemerný zisk 10% mesačne. Rizikovosť je úplne porovnateľná s akýmkoľvek iným podnikaním, možno ešte nižšia, pretože v tomto biznise mám veľkosť zisku aj straty stále pod kontrolou. Investovaný kapitál má pritom investor stále v hotovosti k dispozícii na účte s 24hod. kontrolou. Investor má možnosť kedykoľvek ukončiť obchodovanie a vybrať si kapitál z obchodného účtu.Podľa spokojnosti. Môj podiel na zisku dostanem len vtedy, ak má už investor zarobeny svoj dohodnutý mesačný zisk.
Viac len vážnym záujemcom.

Ďakujem

Kontakt:shc@post.sk

Datum 24.09.2012

Vložil bartoň

Titulek finance pro podnikatele

Odpovědět

finance pro podnikatele/firmy.
Ručení nemovitostí.
40-50% odhadu.
Při adekvátním zajištění až 90 miliónů.
Roční úrok od 7,9%.
Průchodnost 90%.
Kontakt:
bava.pracovni@gmail.com

Datum 14.02.2013

Vložil Pavel

Titulek Re: finance pro podnikatele

Odpovědět

Dobrý večer,nevím jestli je nabídka ještě aktuální,
ale pokud ano prosím kontakt na Vás,provozuji firmu zabývající se výrobou potravin která má víc
než 10 letou tradici
Kontakt na mě:1beranpavel@seznam.cz

Výhodné úvěry pro podnikatele a OSVČ:

Daňové ráje Investiční zlato, stříbro, platina a diamanty Kódy bank v ČR Nahlížení do katastru nemovitostí online Investice do firem Úvěry na podnikání