Půjčka před výplatou

Představujeme Vám nový webový portál o rychlých nebankovních půjčkách na krátkou dobu splatnosti jakou je například sms půjčka od společnosti Ferratum, která na českém finančním trhu působí již několik roků stejně jako v dalších 19 zemích evropské unie. Na tomto webu se dozvíte všechny potřebné informace a tomto druhu půjček a také osobní zkušenosti klientů, kteří využili nabídky Ferratum a půjčili si peníze těsně před výplatou.

Rychlá půjčka před výplatou

V krátkosti Vám napíšeme několik podstatných informací o společnosti Ferratum. Tato společnost má své kořeny ve Finsku, kde vznikla. Během několika málo let se rozšířila do 19 zemí evropské unie a to včetně České Republiky. V dnešní době má více než 200 zaměstnanců, kteří každý den schvalují stovky možná i tisíce rychlých půjček před výplatou. Celkem má tato velmi úspěšná společnost více než milión a půl spokojených zákazníků po celé Evropě ale také v Austrálii, kde Ferratum působí.

Výhody rychlé půjčky před výplatou?

Finská rychlá půjčka před výplatou ihned na účet má mnoho výhod a odlišností od ostatních nebankovních půjček, proto Vám napíšeme jen ty nejpodstatnější kvůli kterým by jste se pro tuto půjčku měli rozhodnout.

Rychlá půjčka před výplatou je bez osobní schůzky … ano, představte si, že ke sjednání půjčky před výplatou není potřeba opouštět pohodlí Vašeho domova, protože se sjednává jen přes internet a mobilní telefon. Tuto výhodu oceníte hlavně v zimním období, kdy je člověk raději doma v teple. Určitě se ptáte jak ale podepíšete smlouvu. Mohu Vás uklidnit, protože smlouva se fyzicky nepodepisuje ale pouze potvrzuje sms zprávou a také zaškrtnutím příslušného políčka při vyplňování žádosti o půjčku. Jestli Vás zajímá zda je taková smlouva platná, tak ano samozřejmě je, protože česká justice na tento druh smluvního vztahu myslí a bere ho jako smluvní vztah sjednán přes tzv. vzdálenou komunikaci.

Rychlá půjčka před výplatou je bez ručitele … ke většině bankovních a k některým nebankovním půjčkám potřebujete svého ručitele. Většinou to bývá někdo z rodiny a nebo velmi blízký kamarád, který se zaručí za Vaši půjčku a v případě Vaší neschopnosti splácet bude půjčku splácet za Vás. Tento ručitel však může nest i odpovědnost a proto v některých případech exekuční kanceláře jdou raději za ručitelem než za osobou, která si půjčku vzala. Přesně takto vznikají špatné vztahy v rodině a tomu chtěla společnost Ferratum zabránit a proto Vám nabízí půjčky bez ručitele.

Rychlá půjčka před výplatou je bez dokládání příjmu … opět u většiny půjček musíte prokazovat a dokládat Váš měsíční příjem, aby společnost zjistila Vaši bonitu, tedy schopnost splácet věřiteli Vaši půjčku. Finská půjčka před výplatou je velmi benevolentní a nenařizuje Vám někomu ukazovat kolik měsíčně vyděláváte.

Rychlá půjčka před výplatou je bez zástavy … možná se to zdá až neuvěřitelné ale další výhodou půjčky před výplatou je fakt, že nepotřebujeme ani zástavu. Tedy zapsat na katastru nemovitostí zástavu na Váš rodinný dům, což by také mohlo skončit tak, že v budoucnu budete bydlet na nějaké ubytovně a nebo v horším případě na ulici. Raději si vyhněte problémům a požádejte si o půjčku Ferratum, která je bez zástavy.

Kolik si můžete půjčit a na jak dlouho?

SMS půjčka Vám nabízí malé částky před výplatou a to 500,- až 10000,- na období 15, 21 anebo 30 dnů. Každou půjčku je možné si nechat prodloužit a to 3x vždy o 15 dnů. Celkem tak můžete získat až 45 dnů navíc ke stávající délce splatnosti. Určitě se ptáte jaký úrok zaplatíte za půjčku před výplatou. Určitě Vás teď potěším, protože půjčka do výplaty od Ferratum je absolutně bez úroku jen s nízkým poplatkem, který se však neplatí předem ale až při konečném zaplacení půjčky. Tento poplatek je 20% z půjčené částky a poplatek za prodloužení půjčky je 15% z půjčené částky. Například pokud si půjčíte 2000,- na 15 dnů, tak celkem zaplatíte 2400,- do 15 dnů. Půjčku můžete splatit předčasně bez jakékoliv sankce za předčasné splacení.

Kde a jakým způsobem se půjčka sjednává?

Jak jsem již napsal, rychlá půjčka se sjednává bez osobní schůzky jen přes internet a mobilní telefon. Společnost Ferratum se vydala cestou webových partnerů, to znamená že na internetu narazíte na mnoho webových stránek, kde můžete vyplnit online žádost o půjčku. V podstatě je úplně jedno na jakém webu formulář vyplníte, protože vždy s Vámi bude komunikovat přímo společnost Ferratum. Formulář obsahuje cca 15 políček k vyplnění, tlačítko které musíte zaškrtnou pokud souhlasíte s obchodními a smluvními podmínkami společnosti a ve spodní částky také poplatek, který za půjčku zaplatíte. Vše je jednoduché a přehledné, žádné skryté informace pod čarou a podobně. Žádost odešlete kliknutím na tlačítko ODESLAT a pak už jen čekáte na schválení půjčky.

Schválení půjčky před výplatou?

Tak v tomto ohledu nemá společnost Ferratum konkurenci a je suveréně nejrychlejší ve schvalování půjček před výplatou, protože za 10 minut od odeslání žádosti o půjčku již budete vědět zda máte na půjčku nárok a zda Vaše půjčka byla schválena. Přijde Vám totiž sms zpráva, kde bude informace o schválení. V této zprávě bude tedy napsáno “Vaše půjčka byla zamítnuta” anebo “Vaše půjčka byla schválena“.

Způsob odeslání peněz a doba čekání na peníze?

Společnost Ferratum odesílá půjčky 2 způsoby a to buď poštovní poukázkou anebo bankovní převodem, záleží zda jste již stávající klient anebo klient nový. V případě, že si berete od Ferratum první půjčku bude Vaše půjčka před výplatou odeslána poštovní poukázkou na Vaši adresu, kterou jste zadali při vyplňování žádosti o půjčku. Složenka většinou přijde za 2 dny ale maximum jsou 4 dny čekání. Je to z toho důvodu, že Ferratum si potřebuje ověřit to, že půjčku si vyzvedne na poště osoba, která vyplnila žádost o půjčku.

V případě, že jste již ověřeným klientem společnosti Ferratum máte možnost si nechat zaslat peníze bankovním převodem přímo na Vaše bankovní konto. Takový převod trvá maximálně 2 dny a v případě, že máte stejnou banku jako Ferratum, tak peníze Vám přijdou v podstatě okamžitě v rámci online převodu.

Závěrem tohoto článku bych jen napsal, že půjčka před výplatou od společnosti Ferratum je momentálně asi nejlepší nebankovní krátkodobá půjčka na šeském finančním trhu a konkurence jí jen sotva dýchá na záda. Tohle ale neplatí jen pro ČR protože Ferratum je velmi populární i v ostatních zemích evropské unie a také v Austrálii, kde působí již několik roků.

zdroj: rychlapujckapredvyplatou.wordpress.com

Daňové ráje Investiční zlato, stříbro, platina a diamanty Kódy bank v ČR Nahlížení do katastru nemovitostí online Investice do firem Úvěry na podnikání