Bezhotovostní půjčka od Provident

Půjčka Provident se bude hodit každému, kdo potřebuje rychle a snadno peníze na cokoliv. Ano, u půjček od Providentu nemusíte dokládat účel půjčení peněz.

O půjčku Provident nejsnadněji zažádáte zde, ale je také možná telefonická žádost.

Připravenou online žádost o půjčku Provident stačí vyplnit a po odkliknutí bude odeslána na příslušné místo k posouzení. Vyřízení je super rychlé a již druhý den můžete mít požadovanou sumu peněz k dispozici. Peníze z půjčky předávají osobně zástupci společnosti už do několika hodin a v hotovosti.

Kolik vám Provident půjčí?

Půjčka Provident je k dispozici v částkách od 4 000 Kč do 80 000 Kč. Pro zajištění půjčky není nutné shánět žádné ručitele a nevyžaduje se ani jiný druh zajištění. Celorepublikově fungují obchodní zástupci – ti vám budou nablízku a pomohou vždy, když bude potřeba probrat něco konkrétního. Peníze lze získat také bezhotovostně – převodem peněz na váš bankovní účet.

Půjčka je určena pro osoby s trvalým příjmem. Konkrétní výše půjčky se posuzuje individuálně. K půjčce se dokládají průkaz totožnosti, potvrzení o trvalém bydlišti a doklad o pravidelném příjmu. Půjčka provident je dostupná i osobám s poměrně nízkými příjmy. Dokonce je povoleno mít nějaké nesrovnalosti ve splácení z minulosti – mít záznam v registru dlužníků. Můžete být požádáni o potvrzení o sociálním pojištění.

Půjčka se poskytuje bez poplatku předem za posouzení žádosti. Doba splácení je možná na 45, 60 a 100 týdnů. Předem vám bude oznámeno, kolik celkem zaplatíte peněz i s poplatky. Částka bude pevná a bude platit při dodržení stanovených podmínek. Nepřekvapí vás žádné skryté poplatky.

Úroková sazba se odvíjí podle toho, jakou jste si vybrali půjčku. Poplatky závisí na době splatnosti půjčky a na poskytnuté výši. Celkovou částku budete znát předem, třeba pomocí online kalkulačky na stránkách společnosti Provident.

Provident půjka – online žádost?

V případě zájmu o půjčku u společnosti Provident Financial vyplňte prosím online formulář. Obchodní zástupce se s vámi spojí a v případě kladného vyřízení vaši žádosti budete mít peníze do 48 hodin na svém bankovním účtu nebo v hotovosti u vás doma.

Poskytneme vám půjčku na cokoli a působíme po celé České republice. Naše půjčky jsou vždy bez skrytých poplatků a nemusíte mít tedy obavy, že budete mít jiné náklady na zřízení půjčky. Jelikož jsou naše půjčky bezúčelové, nikdy se vás nebudeme ptát na to, co s pěnězi uděláte a zda je utratíte za pěknou dovolenou nebo nakupíte novou 3D televizi.

Věnujte prosím pozornost všem vyplňovaným údajům! Žádost o půjčku Provident může podat pouze osoba starší 18 roků s trvalým bydlištěm na území České republiky.

Daňové ráje Investiční zlato, stříbro, platina a diamanty Kódy bank v ČR Nahlížení do katastru nemovitostí online Investice do firem Úvěry na podnikání