Hledám investora

Datum 12.08.2011

Vložil BUSYMAN.CZ

Titulek Hledám investora pro interaktivní portál „Světbrigád.cz“

Mladá generace dnešních studentů středních a vysokých škol hledají možnosti přivýdělku, ale vzhledem ke špatné informovanosti a způsobu práce agentur nemají přímo možnost si sami brigády vyhledávat. Tento portál studentům a zájemcům o brigádu nabízí naprostou volnost ve výběru typu brigády, společnosti, finančního ohodnocení a časovou flexibilitu s možností dlouhodobějšího pracovního plánu.

Možnosti, které dnes studenti při hledání brigády mají, jsou poměrně omezené a ve většině případů studentům nedávají možnost si svobodně vybrat práci vyhovující ze všech požadavcích. Navíc nabídka brigád je vzhledem k neucelenému systému nabídek velice omezený. Studen se může s nabídkou brigády setkat například na vývěsních tabulích na fakultách a středních školách, kde se nachází např. letáky, nebo plakáty nabízející možnost přivýdělku. Další možností je prohledání nabídky specializovaných personálních agentur, nebo internetových portálů, které se brigádami zabývají. Bohužel ve většině těchto možností se jedná o vysokou přirážku za provizi agentury, tudíž výsledný výdělek studenta tvoří mnohdy jen 1/3 financí, které společnost za brigádníka agentuře vyplácí. Poslední možností jsou pak osobní kontakty na pověřené osoby, nebo společnosti hledající brigádníky.

Tento interaktivní profilový portál fungující na principu střetnutí nabídky a poptávky je určený převážně pro studenty středních a vysokých škol, mladé lidi, matky na mateřské apod. Nabídky se převážně pohybují z oblastí: Administrativa, práce ve skladu, hosteska, hlídání dětí, sezónní práce, řidič, prodavač, recepční, tlumočník překladatel, pomocné stavební práce, pomocní práce v oblasti gastronomie, zahradnické práce, úklidové práce, průzkum trhu, pomocné práce ve velkoprodejnách…

Portál fungující na principu „aukce brigád“, je vytvářen nabídkami práce a naopak poptávkou po nich – krátkodobé nabídky práce jsou aktuálně vkládány přímo zaměstnavateli (firma, živnostník,…)

Portál studentům nabídne možnost vytvoření vlastního profilu, na kterém se budou moci prezentovat (popis dovedností, jazykových schopností, předností v komunikaci, fotografie, videa s vlastní prezentací apod.)
Kvalita brigádníků je hodnocena ratingovým systémem.
Systém je rozdělen na regiony – vyhledávání brigádníků a brigád pomocí filtrů.

Zisky tvoří:

společnosti, které odvádí 10% z hodinové mzdy brigádníka
reklama na portálu
Doba vývoje projektu – 6 měsíců

Zkušební doba – 3 měsíce

Podnikatelský plán k dispozici.

Celková výše investice – 2 000 000,- Kč

Více informací na www.busyman.cz
info@busyman.cz

Zpět na diskuzi
Daňové ráje Investiční zlato, stříbro, platina a diamanty Kódy bank v ČR Nahlížení do katastru nemovitostí online Investice do firem Úvěry na podnikání