Výhodné úvěry pro podnikatele a OSVČ:

Vydělávejte jako banka - investujte s prům. ročním výnosem 43 % 

Nemovitosti a pozemky

Nabídka a poptávka nemovitostí, realit a pozemků k podnikání nebo investici.

Prodej / nákup bytů, domů, komerčních objektů - kanceláří, obchodů, skladů, hotelů a restaurací, zemědělských objektů, investičních nemovitostí.

Nemovitosti a pozemky v dražbách

Nahlížení do katastru nemovitostí

Nemovitosti, reality, pozemky, dražby

Datum 24.05.2018

Vložil Nemovitost

Titulek Hledám investora

Odpovědět

Hledám investora ke koupi nemovitosti.
Investice na jeden rok.
tantistavvedeni@seznam.cz

Datum 20.05.2018

Vložil Ian Cortez

Titulek Nejrychlejší a nejjednodušší způsob získání půjček.

Odpovědět

Jsem spokojen s JCLF, je škoda myslet, že jsem se zabývala bankami po dobu 13 let a nemohla jsem ani dostat takový nárůst na svůj kontokorent a teď díky financování z JCLF se můj kredit zlepšil díky; Rád bych vám doporučil. komukoli, kdo potřebuje peníze, aby je poslal e-mailem (j_carl20@yahoo.com)

Datum 14.04.2018

Vložil eva tito

Titulek USA

Odpovědět

Excellent and professional investigative services. I hired Mr Frank for a very private and difficult matter of hacking my husband's phone, and he far exceeded my expectations. He helped me get the info(whatsapp, facebook, text messages, call logs etc) I needed faster and cheaper than I had imagined. The first time we spoke, we had a very long phone consultation in which he gave me all my options that he could think of to resolve my case, and he even recommended I try other options before hiring him, which shows that he is honest. I decided to hire him and I am glad I did. He is a fantastic investigator and a great person and if you have a dishonest partner don't hesitate to send him a mail Contact: frankthegreathacker at g mail dot com. Eva Tito REFERRED YOU

Datum 25.03.2018

Vložil Pearl Oscar

Titulek my story with a good hacker

Odpovědět

Hi, my name is Pearl Oscar I am from Sydney Australia. with this tears of joy and happiness in my heart i want to say thanks to this great man Jonny Belter: hackwithjonny at gmail dot com for what he has done for me , This is my story i was 29 years old when i married my husband and we were both living together happily no fighting, but i was not really comfortable with the marriage. after 7 years of marriage I began to think about my husband always going to the US for businesses without taken me for one day because I never been to the united states and I really want to visit and see places like Las Vegas and Hawaii. Whenever I talk about going to the United states he keeps ignoring my request until I started feeling that something is wrong because my husband never denied my request. On this faithful day I stormed his iphone X that my husband refused to allow me then I decided to hack his cellphone which I had to go online to make for a research so while I was searching I saw a post by Amanda Josh about how good Jonny is with his hacking skills so I contacted him for a solution to my problem. it took me 2 days to get to him after I sent him an email for the hacking job. According to him his good at any cyber hacking but I contacted him based on iphone hacking which he did an amazing job that I could not believe myself and then I got to see every conversation between my husband and Jennifer Killer who resides in Alabama United states which she and my husband are planning to get married by summer in Barcelona Spain but thank God for this great man that opened my eyes to see all his plans and flied for a divorce immediately. Want to use this opportunity to say thank you to Jonny Belter for his good job. I will recommend him to anyone that wants to run any cyber hacking to contact him and be happy because his the man of the year and he has a good sense of humor. Please everyone should contact Jonny Belter hackwithjonny at gmail dot com . bye

Datum 06.03.2018

Vložil Garcia Sacramento

Titulek Potřebujete naléhavé peníze? Můžeme pomoci!

Odpovědět

Potřebujete naléhavé peníze? Můžeme pomoci! Máte problémy nebo máte problémy? Tímto způsobem vám dáváme příležitost rozvíjet nový vývoj. Jako bohatá osoba cítím povinnost pomáhat lidem, kteří se jim snaží dát šanci. Každý si zaslouží druhou šanci, a protože vláda selže, budou muset pocházet od ostatních. Žádná částka není příliš pro nás a splatnost, kterou určíme vzájemnou dohodou. Žádné překvapení, žádné další náklady, ale pouze dohodnuté částky a nic jiného. Nečekejte a nezapomeňte na tento příspěvek. Zadejte částku, kterou chcete požádat, a my vás budeme kontaktovat se všemi možnostmi. kontaktujte nás dnes na garciajsacramento@gmail.com Potřebujete naléhavé peníze? Můžeme pomoci!

Datum 31.01.2018

Vložil omega

Titulek pozicku

Odpovědět

Ponúkame pôžičku s nízkou úrokovou sadzbou 2% a s kolaterálom a nie s kolaterálom ponúkame osobné pôžičky, úvery na konsolidáciu dlhov, rizikový kapitál kapitál, podnikateľský úver, vzdelávací úver, hypotéku alebo pôžičky z akéhokoľvek dôvodu. "

Avšak naša metóda ponúka možnosť špecifikovať výšku potrebného úveru a tiež trvanie, ktoré si môžete dovoliť, dáva vám skutočnú šancu získať finančné prostriedky, ktoré potrebujete!

Kontaktujte nás teraz na adrese omegacreditcompany@gmail.com

Datum 02.11.2017

Vložil petr bednar

Titulek hledam investora

Odpovědět

Dobry den hledám investora který by byl ochoten půjčit mi obnos peněz. Ja za něj nakoupím nemovitosti především byty zrekonstruju je a kašleme bud prodam a nebo pronajmu.investorovi vrátím postupně jeho půjčené peníze a samozřejmě i nějaký obnos peněz navíc. Je vůbec možné někoho takového najit? Dekuji.

bedni.17@gmail.com

Datum 09.09.2017

Vložil Amanda Josh

Titulek need a hacker? contact this russian hacker

Odpovědět

I must tell the world of his good works and if you are interested in any type of hacking jobs you can contact him through his email hackwithjonny-AT-gmail-DOT-com and please tell him Amanda Josh told you about his good works and I keep saying thank you Jonny belter and God bless you for everything.

Datum 09.09.2017

Vložil Amanda Josh

Titulek need a hacker? contact this russian hacker

Odpovědět

After too many disappointments with hackers. O my God i still can believe the world still have legit hackers like this out there. i came across Sabina Roman’s post on a blog where she talked about a hacker whom helped her out with a bank hack so I contacted him to see if its truth because of my experience with some hackers that I had to stop looking for a hacker until I saw the post and I decided to try for the last time. its actually impossible to put in words how much of a Genius he is and also can't stop thanking him for helping me through my divorce case because I needed to hack into my husband’s telephone to get some proof before going for the bank hacking .Jonny Belter is a Black-hat hacker and very capable of any type of hack in the hacking world as they call it. He is actually one of the best out there and also very good to understand what so ever you are going through, in my own case the money wasn't the problem and i can gladly say every money spent was so worth it. I made a promise to him that I must tell the world of his good works and if you are interested in any type of hacking jobs you can contact him through his email hackwithjonny-AT-gmail-DOT-com and please tell him Amanda Josh told you about his good works and I keep saying thank you Jonny belter and God bless you for everything.

Datum 16.02.2017

Vložil masterhacker

Titulek masterhacker68@hotmail.com

Odpovědět

Need a hacker for general or specialized hacks, hack into email accounts(gmail, yahoo, aol etc.), gain access to various social networks (such as facebook, twitter, instagram, badoo etc.), specialized and experienced hacking into educational institutions, change of grades, clearing of criminal records, smartphone hack. contact us via masterhacker68@hotmail.com

Výhodné úvěry pro podnikatele a OSVČ:

Daňové ráje Investiční zlato, stříbro, platina a diamanty Kódy bank v ČR Nahlížení do katastru nemovitostí online Investice do firem Úvěry na podnikání