Hledám investora

Datum 30.09.2012

Vložil Petr Demčák

Titulek Výroba lodí / houseboatů do 10 m délky

Dobrý den,
hledáme investora pro perspektivní projekt výroby kvalitních hliníkových lodí pro rekreační / komerční účely dle licencovaných stavebních plánů renomované anglické firmy. Předpokládaná celková investice pouze cca 2 200 000 Kč. Vzhledem k dlouholetému působení na Ukrajině máme zajištěnu nízkonákladovou výrobu lodních trupů z hliníku. Následuje dovoz a finální dokončení (outfitting) v ČR. Díky nízkým cenám kovů na Ukrajině a levné kvalifikované pracovní síle jsme schopni produkovat trupy ve stejné kvalitě jako konkurence, ale za zlomek ceny. I samostatné trupy jsou obratem prodejné se zajímavými zisky, nicméně náš zkušený tým v ČR (zkušenostmi ze stavby lodí i námořní dopravou) je připraven finalizovat loď pro koncového zákazníka a razantně tak navýšit koncovou cenu - zisk.

- z investičních prostředků realizujeme 3 pilotní výrobky v celkové tržní hodnotě cca 210 000 Eur (dostupná dokumentace)

- know-how a praxe v oboru, jsme konstruktéři, podnikatelé i námořníci

- založení konstruktérské značky

- disponujeme IT odborníky pro realizaci marketingové podpory jako je web, propagační materiály, corporate identity atd. (dostupné portfolio)

- disponujeme softwarem i znalostmi pro design konstrukčních interiérových prvků (Autodesk Inventor)

- extrémní poptávka tohoto typu lodí, lze doložit

- zajištění dodavatelé lodního vybavení (částečně velkoobchodní ceny)

- výhoda hliníkových konstrukcí (bezůdržbové oproti oceli, dřevu a sklolaminátu). Multigenerační trvanlivost - nekoroduje. Nízká hmotnost a rozměry do 10m dovolují přepravu trailerem. Boom v oboru.

- neztrácí na ceně, i "ojeté" lodě po upgrade vybavení lze prodávat za nákupní cenu

- transparence pro investora, možnost "být u toho" po celou dobu procesu.

Kontakt: buchadlo@gmail.com

Zpět na diskuzi
Daňové ráje Investiční zlato, stříbro, platina a diamanty Kódy bank v ČR Nahlížení do katastru nemovitostí online Investice do firem Úvěry na podnikání