Výhodné úvěry pro podnikatele a OSVČ:

Vydělávejte jako banka - investujte s prům. ročním výnosem 43 % 

Hledám investora - firma s historií

Firma s historií

 Určeno pro zavedené a aktivní firmy s historií minimálně 1 rok a více. Vybudované určité postavení na místním trhu, stálí dodavatelé a odběratelé, firemní zázemí, zaměstnanci atd.

Hledám investora

Datum 03.11.2012

Vložil Zdeněk Horsák

Titulek Re: ziskový e shop

Odpovědět

Vaše nabídka mne zajímá, prosím o více informací.
horsak.z@volny.cz

Datum 20.09.2012

Vložil Ota Vladař

Titulek Hledám partnera - manažera pro online webovou hru

Odpovědět

Hledám loajálního a pracovitého partnera pro online webovou hru.
Hra se rozšiřuje do zahraničí a tak je potřeba hodně manažerské práce. Podmínkou je proto zkušenost, komunikativnost, samostatnost, orientace v marketingu a kladný vztah k online webovým hrám.

V případě zájmu nabízím k prodeji i větší podíl na uvedené hře, cena dohodou. Hra již funguje a pravidelně vydělává na českém trhu, proto je návratnost investice kratší.
Prodej podílu zajištěn smluvně, vhodný ŽL nebo firma, ale lze se domluvit i bez tohoto.

www.Lageon.cz (www.lageon.com , www.lageon.sk)

kontakt : lageon@intensecapital.cz
Pro první kontakt pošlete své CV nebo přehled zkušeností.

Datum 02.02.2013

Vložil milhausdos@seznam.cz

Titulek Re: Hledám partnera - manažera pro online webovou hru

Odpovědět

Dobrý den po rozhovoru s Ing. Petrem Daňkem a po tom co jsme si potvrdili že vaše potažmo jejich vyrobená hra má velké nedostatky a potvrdil mi moje poznatky a že by ta hra vůbec neměla v takovém stavu být spuštěna rozhodl jsem se na vás podat trestní oznámení pane Vladař. s pozdravem Milan Dostál alias TERANOSAURUS

Datum 06.09.2012

Vložil Jan Vinkler

Titulek Oživení zavedeného občerstvení

Odpovědět

Dobrý den,
hledám investora,případně půjčku pro oživení rychlého občerstvení s velmi nízkými provozními náklady a velkým potenciálem.Je připojeno k hostinci se zahrádkou a je zde možnost celoročního uzení a grilování.Dále má stálou klientelu a je umístěno na velmi frekventované ulici.Požaduji částku 50 000Kč na vybavení(vykoupení od původního provozovatele),reklamu,drobné opravy a zásoby.Nabízím návrat investice + podíl na zisku.
Děkuji
jvinkler@email.cz

Datum 03.09.2012

Vložil PK

Titulek Fastfood připravený k expanzi

Odpovědět

Nabízíme k prodeji 100 % obchodního podílu (v případě silného investora je možné jednat o prodeji menšího podílu) společnosti, která provozuje aktuálně 1 pobočku fastfoodu a je připravena k expanzi na další místa. V projektu je kladen důraz na profesionalitu a to jak z hlediska technického, tak z designového. Úroveň konceptu je srovnatelná s americkými řetězcii, provoz je řízen podobným způsobem, proto nevyžaduje výraznější účasti majitele. Zaměstnance tvoří výhradně vysokoškolští studenti, které má na starosti manager pobočky. Pro společnost pracuje rovněž brand manager, který zpracovává veškeré propagační materiály a grafiku projektu. Aktiva společnosti jsou nyní cca 5,5 mil. Kč, v tomto účetním období očekáváme tržby 6 mil. Kč a to bez investic do reklamy. Důvodem prodeje je vlastnictví dalších ziskově lukrativních společností v zahraničí, které vyžadují naši dlouhodobou přítomnost a další kapitálové investice.

Email: fastfoodpk@gmail.com

Datum 31.08.2012

Vložil Dušan Peuker

Titulek Hledáme investora/společníka

Odpovědět

Jsme výrobní společnost, 17 let na trhu, vyrábíme kovový školní nábytek, který převážně exportujeme. Druhá divize se zabývá zakázkovou výrobou přesných strojírenských dílů, dále pak obalů a rámečů pro průmyslovou elektroniku na cnc strojích. Sídlíme ve vlastních prostorách s možností expanze. V současné době máme 45 zaměstnanců.
Hledáme investora, případně společníka, který bude mít zájem o aktivní rozvoj společnosti. Jsme ochotni jednat o prodeji části obchodního podílu. Další informace na mailu d.peuker@tiscali.cz

Datum 28.08.2012

Vložil Vladimír Vích

Titulek Hledáme tichého společníka pro kosmetivkou a oděvní firmu

Odpovědět

Dobrý den,

jsem OSVČ s 20 letou tradicí a nyní budu podnikat jako s.r.o. 1,5 roku pracuji na vybudování kosmetické firmy typu G.Armani, tzn. pleťové krémy, parfémy, oděvy. Firma ponese jméno BOUCHON DE BOHÉME. ( čte se Bušon de bohéme.)

Zákaznice oslovíme nízkou cenou produktů a novým marketingem. Tváří firmy bude ing. Dagmar Honsová - Meteopress, rosnička TV Nova.

Vše je připraveno na spuštění, stačí vložit do projektu 1,8 milionu Kč. Prodávat zboží se bude vlastním e-shopem a značkovou kamennou prodejnou na Praze 1.

Tichý společník bude dostávat měsíčně 35 000 Kč a má právo nahlížet do všech dokumentů firmy. Je počítáno se zvýšením prodeje a s navýšením platby tichému společníkovi.

V částce 1,8 milionu je obsažen nákup krémů a parfémů od výrobců Ekochem a Aroma Praha, na oděvy máme vlastní oděvní návrhářku, která bude obsluhovat kamenný obchod. E-shop budu zatím dělat sám, při zvětšení objemu prodeje produktů mám další lidi, kteří budou dělat e-shop se mnou. Dále je za tuto částku připravena výroba TV spotu a odvysílání na TV Prima a Metropol. Zároveň budou ženy dostávat vzorečky kosmetiky a parfémů vloženou inzercí do časopisu Vlasta a Květy. V každém výtisku časopisů budou P.R. články o kosmetice Bouchon.

Marketing, P.R., a reklamu jsem dělal 20 let a marketing této nové firmy jsem dělal na základě zkušeností z oboru reklama.
Motivací pro zákaznice bude i losování 40 z nich a mohou ony a zdarma jejich partneři na víkendový výlet do Pařiže.

Po získání peněz je možné začít s prodejem za 6 týdnů.

Děkuji za pozornost

Vladimír Vích
email: bouchon@centrum.cz

Datum 13.08.2012

Vložil Václav Polan

Titulek Hledáme kupce/investora do eshopu s čistým ziskem 130 000Kč/měsíc

Odpovědět

Dobrý den,

pro našeho klienta sháníme kupce eshopu s čistým průměrným ziskem za posledních 12 měsíců 130 000Kč/měsíc. Eshop stále roste, je zaměřen na sportovní a outdoor oblečení. Nejsou potřeba výdaje na sklad.

Majitel eshop prodává z důvodu stěhování se do zahraničí. V případě zájmu můžeme investorovi zajistit i kompletní správu eshopu!

Prodejní cena: 1mil Kč bez DPH. - Tím, že jde eshop stále nahoru a jsou před námi vánoce a povánoční výprodeje, tak by se investice měla vrátit již na začátku příštího roku,

Těšíme se na odpovědi, prosím piště na polanv@atlas.cz

Datum 04.11.2012

Vložil František Cvaško, františek@cvasko.sk

Titulek Re: Hledáme kupce/investora do eshopu s čistým ziskem 130 000Kč/měsíc

Odpovědět

Je Vaša ponuka ešte aktualna? Prosím o informaciu

Datum 04.11.2012

Vložil František Cvaško, františek@cvasko.sk

Titulek Re: Hledáme kupce/investora do eshopu s čistým ziskem 130 000Kč/měsíc

Odpovědět

Je Vaša ponuka ešte aktualna? Prosím o informaciu na frantisek@cvasko.sk

Datum 12.08.2012

Vložil Honza

Titulek Hledám investora

Odpovědět

Hledám pro svou zaběhnutou společnost spolehlivého investora, který má zájem o zhodnocení svých volných prostředků. Firma je zaměřena na kompletní realizace elektroinstalací . V současné době realizujeme zakázky za cca 7.000.000 Kč a další zakázky připravujeme. Rád bych firmu rozšířil o projekční služby, výrobu hystorických svítidel které by se prodávali po celém světě (prověřeno v zahraničí) a další služby. Bohužel v současné době nemáme volné prostředky na realizaci projektů a proto bych rád touto formou oslovil investora který by měl zájem se na tomto projektu podílel buď jako tichý společník nebo společník. Jednalo by se o investici 10.000.000 Kč s návratností do 5 let a podílem z čistého zisku. Rád poskytnu bližší info při osobní konzultaci kde vše podrobně nastíním.
Děkuji .
Email - honza.405@centrum.cz

Datum 11.08.2012

Vložil šárka vandriáková

Titulek hledám investora-tichého společníka

Odpovědět

Hezký den , hledám tichého společníka,který by investoval své volné prostředky do farmacie.Mám nabídku ke koupi lukrativní lékárnu v Praze.Mám 10-leté zkušenosti v tomto oboru.Podklady k dispozici při osobní schůzce.Investice 7,5 mio.lékárna je zavedená víc jak 5 let
tel.722035887

Datum 07.08.2012

Vložil Petr Husák

Titulek Hotel - Restaurace na náměstí

Odpovědět

Dobrý den,hledám investora (tichého společníka)pro koupi nemovitosti - Hotelu.Budova je částečně v provozu s přínosem 46.000.-/měs.za přízemí (pronajaté - restaurace,pekařství). Taktéž zůstane nájemníci chtějí nadále zůstat.Vlastním malou stavební firmu,tak nemovitost uvedu do konce roku plně do provozu a tak se příjem zvedne na cca 85.000.- Navýšení 10 pokojů,2 byty,Terasu umístěnou na střeše budovy s výhledem na náměstí s vlastním občerstvení nově vybudovaným,Sklep - vinárna,terasa v přízemí -s dětským koutkem na zahradě - zahrada vlastní a mnoho nebytového prostoru k rozšíření podnikání.Prostředí velice dobře znám,ubytování by bylo levné a převážně dlouhodobě obsazeno zaměstnanci ze sousední fabriky od škoda auto MB.Požaduji pouhý 1mil.korun a nabízím 30% nebo možnost 50% na 50% se vkladem 2mil.korun.
Návratnost je dlouhodobá,ale po 8 letech jednotlivý podíl činní 3-4mil.z nemovitosti a měsíční přínos cca 40.000.-
s pozdravem Husák 602 876 334 - pitrshusak@seznam.cz

Datum 06.08.2012

Vložil Petr Musil

Titulek Hleadám investoira

Odpovědět

Hledám investora 1,000.000 Kč pro naší zavedenou restauraci v Praze 10 jsme na trhu 5 let. návratnost 5 let více informací na 606581159


Datum 06.08.2012

Vložil Petr Musil

Titulek investora do zavedené restaurace s 5letou historii

Odpovědět

Hledám investora 1,000.000 Kč pro naší zavedenou restauraci v Praze 10 jsme na trhu 5 let.

Datum 07.08.2012

Vložil Medocká

Titulek Re: investora do zavedené restaurace s 5letou historii

Odpovědět

Dobrý den,mohl byste ručit nemovitostí nebo vybavením firmy?
děkuji.
h-podnikani@seznam.cz

Datum 03.08.2012

Vložil Karel H.

Titulek Společník, tichý společník, investor

Odpovědět

Dobrý den. Hledám pro s.r.o. společníka, tichého společníka, investora. Firma na trhu již delší dobu potřebuje doplnit zdroje na oběžné prostředky - zásoby zboží. Sortiment senzorová svítidla, nářadí, hliníkové profily a další. Odběratelé v celé ČR - maloobchodníci. Vklad 2-4 mil. Návratnost 2-4 roky + podíl na zisku. Další informace osobně. Tel. 602 283 576 Mail. HouzarK@seznam.cz

Datum 31.07.2012

Vložil František D.

Titulek ochrana domů před vlivem počasí

Odpovědět

Pro firmu, která má připraven záměr na ochranu domů před vlivem povětrnostních podmínek, jedná se při tom o kanadský patent, na provádění má veškeré doklady k provádění, ale nemá potřebný kapitál, poptává investici v hodnotě 10milionů.
informace na 777522971

Datum 30.07.2012

Vložil Gastrokoncept

Titulek Profesionální gastronomický koncept

Odpovědět

Dobrý den,

nabízíme k prodeji 100 % obchodního podílu (v případě silného investora je možné jednat o prodeji menšího podílu) profesionálního gastronomického konceptu. Aktiva společnosti jsou cca 5,5 mil. Kč, v tomto účetním období očekáváme tržby 6 mil. Kč, zisk pak okolo 600 tis. Kč. Tato čísla jsou bez výraznějších investic do marketingu a před probíhající restrukturalizací nákladů. Důvodem prodeje je nedostatečné množství finančních prostředků k plánované expanzi. Více informací po emailu pouze vážným zájemcům o tento obor.

Email: gastrokoncept@gmail.com

Datum 26.07.2012

Vložil Jirka Hnilička

Titulek Hledám investora pro rozšíření výroby

Odpovědět

Hledám investora(tichého společníka) .Nutně potřebuji modernizovat výrobnu.Nestíhám pokrýt poptávku po krmení pro sportovní rybolov..Jedná se o vklad 500 000,-kč.Bližší informace na e-mail : j.h.ryba@centrum.cz

Výhodné úvěry pro podnikatele a OSVČ:

Daňové ráje Investiční zlato, stříbro, platina a diamanty Kódy bank v ČR Nahlížení do katastru nemovitostí online Investice do firem Úvěry na podnikání