Výhodné úvěry pro podnikatele a OSVČ:

Vydělávejte jako banka - investujte s prům. ročním výnosem 43 % 

Hledám investora - na projekt

Na projekt

Určeno pro zcela konkrétní projekty, jako jsou například fotovoltaické, větrné a malé vodní elektrárny, rekonstrukce hotelu, sprovoznění restaurace, vybudování sportovního areálu, koupě nebo výstavba nemovitostí a jiné podobné investiční akce.

Hledám investora

Datum 09.08.2013

Vložil Dušan

Titulek Cílený marketing na facebook.com

Odpovědět

Pro velice ambiciózní a unikátní projekt hledáme investora, který za svou investici obdrží podíl ve společnosti. Velice rychlá návratnost. Vše viz https://likemarket.cz

Datum 03.08.2013

Vložil AP1721

Titulek Hledám investora

Odpovědět

Hledám investora pro s.r.o. zaběhlá firma možná i společníka se zkušenostmi v řízení firmy (možno až 40% podíl ve společnosti), na trhu 3 roky, obrat 2,5 mil. Nyní nám chybí kapitál. Více osobně.
AP1721@seznam.cz

Datum 02.08.2013

Vložil Kovacs Ladislav

Titulek Poptávám investora

OdpovědětNázev firmy:Lucie Krejčíková

Popis firmy / projektu:Výroba dř.briket

Co od investora očekávám?Kapitál na rozjetí firmy.Kapitál ve výš 5 000 000,-Kč

Co nabízím? Zajímaví úrok krátká doba splatnosti

Důvod oslovení investora (problémy s bankou,banka nám nevyjde vstříc,důvod začínající podnikatel

Doba platnosti poptávky:6 měsíců

Kontakt:702940860
Datum 14.09.2013

Vložil Věra Malcherová

Titulek Re: Poptávám investora

Odpovědět

Rádi Vám nabídneme naše služby.Zašlete prosím e-mailovou adresu na vera.malcherova@cz-everyone.cz pro pližší informace.

Datum 07.02.2014

Vložil sklenar

Titulek Re: Re: Poptávám investora

Odpovědět

Investice do žv .chov drubeže,prasat a ovci a koz

Datum 01.08.2013

Vložil Hrouzová

Titulek NABÍDKA PRO INVESTORY

Odpovědět

Dobrý den,
touto cestou poptáváme investora či partnera pro výstavbu fotovoltaických elektráren v zahraničí.
Není mnoho zajímavých investičních příležitostí jako přímý investiční podíl na projektu fotovoltaické elektrárny. Přes všechny mediální ohlasy, zůstává fotovoltaika mimořádně atraktivní komoditou, ať již z hlediska očekávaného zisku nebo míry rizika.Díky dlouhodobé zákonné garanci výkupních cen, daňových úlev a povinném výkupu elektrické energie z obnovitelných zdrojů, je zhodnocení vložených prostředků velice rychlé a jisté a to při minimálním riziku.

Naše společnost je pro vás připravila projekty s kompletním zajištěním vaší investice, od nalezení vhodného projektu včetně vyřízení všech náležitostí jako je stavební povolení či rezervace kapacity, samotné výstavby,jednání s bankou v případě financování úvěrem,
tak i vyřízení administrativy po realizaci.
Rádi zodpovíme veškeré dotazy.

S pozdravem
Hrouzová
724 256 800
dana.kninice@seznam.cz


Datum 30.07.2013

Vložil Petr Vaníček

Titulek Nová letecká technologie

Odpovědět

Projekt: Nová letecká technologie
Stručný popis projektu:
Hledám investora pro prestižní projekt v oboru letecké technologie. Cílem projektu je na základě dosavadní vlastní dlouhodobé výzkumné a vývojové činnosti finalizovat a uvést na trh nový komerční produkt, který má potenciál vytvořit nový segment v letecké dopravě (osobní, přepravní i UAV = Unmanned Aerial Vehicle). Tento projekt je ve fázi patentového řízení a současně ve stavu dokončování projektu funkčního prototypu ve skutečné velikosti.
Od investora očekávám finanční investici do podílu v novém společně založeném právním subjektu.
Fáze projektu:
I. Základní riziková investice do dokončení ověřovacího prototypu ve výši do 0,5 mil. Kč (v případě neúspěchu ukončení projektu za sjednaných podmínek), délka fáze cca 8 měsíců
II. Investice do výroby funkčního oficiálně schváleného experimentálního produktu, který je možné celosvětově prezentovat ve výši 7-10 mil. Kč, délka fáze cca 20 měsíců
III. Vstup velkého mezinárodního investora a společné spuštění výroby nebo exit investora
Mým cílem je najít investora, který má kromě jiného mezinárodní rozhled, obchodní potenciál, případně také přehled v letecké branži nebo alespoň v oboru špičkových technologií a který vidí i další přínosy s investicí do tohoto projektu spojené.
Děkuji a přeji příjemný den.
Petr Vaníček, tel.: 603 204 604
1eczech@1eczech.eu

Datum 30.07.2013

Vložil Jan Machotka

Titulek Rekreační a jezdecký areál

Odpovědět

projekt: ekocentrum se zázemím pro rekreaci a jezdectví
činnost: ubytování, pohostinství, agroturistika, jezdecký sport, obchod
lokalita: CHKO Třeboňsko
rozpočet: 5 - 6 000 000,-

popis záměru:
Poptáváme investora či partnera pro vybudování areálu, jehož artiklem bude ubytování a pohostinství turistů a cyklistů, kteří tuto oblast hojně navštěvují, dále bude činnost zahrnovat služby v agroturistice pro již zmíněné turisty a ubytované, pořádání jezdeckých a agroturistických kurzů a soustředění, o které je každým rokem větší zájem a jejíž popularitu lze pozorovat u již vzniklých ekocenter. Dalším odvětvím budou služby v perspektivním a finančně zajímavém jezdeckém sportu, zejména ustájení koní, tréninků, provoz jízdárny, pořádání skokových a jiných soutěží, zajímavostí je, že toto odvětví nepodléhá sezoně jako turistika a její nabídka není nasycena ve zdejší lokalitě. Dodatkem může být pronájem prostor pro předváděcí akce, oslavy či třeba svatby.

Areál vznikne ze statku z 19. století s ideálními dispozicemi pro tento účel, v tomto duchu bychom ho chtěli zachovat. Ubytování a pohostinství bude v kouzelných rozsáhlých podkrovních prostorech a v přízemí s krásnými klenbovými stropy, které mají až středověký nádech a skvěle se hodí k využití pro pohostinství. Statek tvoří svými budovami uzavřený dvůr, obsahuje prostorné maštale vhodné ke svému účelu. Součástí je již zavedená hospoda, zázemí pro koně a ohrady. Pozemky mají ideální pískové podloží, které umožňuje nekomplikované hospodaření a například odvodňování z jízdárny. Celá nemovitost má finanční odhad na téměř 7 milionů!

Lokalita se nachází v CHKO Třeboňsko a je na seznamu biosférických rezervací UNESCO, je v srdci jemčinských lesů, které jsou mohutně vyhledávány tuzemskými i zahraničními cyklisty a turisty. Statek je v bezprostřední blízkosti řeky Nežárky a jednoho z nejznámějších jezů jižních Čech, který je četně navštěvován vodáky a vyhledáván lidmi jako místo pro trávení volného času v letní měsících. Na dosah je lázeňské město Třeboň, se svým krásným zámkem či městským pivovarem. Dalšími zajímavostmi jsou například zámky Dírná, Červená Lhota, Jemčina, Stráž nad Nežárkou nebo Nová Včelnice, spousta přírodních památek a zajímavostí jako soustava rybníků s největším Rožmberkem, vlkovské pískovny a pískové duny, rašeliniště Hovízna nebo Borkovická blata. Nedaleko je také Terčino údolí či Novohradské hory a meandry Lužnice. Dostupnost je z 5km vzdálené dálnice Praha-Tábor-České Budějovice nebo hlavního tahu na Vídeň-Linz.

kontakt:
Jan Machotka
machotka.jan@email.cz

Rádi zodpovíme veškeré dotazy.

S pozdravem,
Machotka

Datum 29.07.2013

Vložil Anita

Titulek risk je ZISK ! ! !

Odpovědět

Ponúkam jedinčený projekt,

info : Hrabinka@post.sk

Datum 28.07.2013

Vložil Martin Toman

Titulek projekt Sahara

Odpovědět

Dobrý den. Touto cestou hledám investora, který je ferový a korektní. Je mi 22 let a již držím svoji osobní sbírku nápadu pro projekty. Zde hledám investora na zainvestovani a propůjčeni své know - how a kontaktů pro projekt v Africe. Projekt se týká vybudování luxusniho hotelu na poušti Sahara. Jednalo by se celkem o dvě budovy komplexu, parkoviště a garáže. Další část projektu se tyká vodárny a zařízení na výrobu pitné vody pro hosty. Mé telefonní číslo je 702326607 nebo email toman5@seznam.cz Sháním zde člověka, který mi dá příležitost nebo se bude chtít podílet na nějakém jinem mém z menších projektů. Díky za odpovědi.

Datum 21.07.2013

Vložil Finance

Titulek jsme se poskytnout finanční pomoc

Odpovědět

V zájmu rozšíření našich aktivit jsme se poskytnout finanční pomoc na fyzické i právnické osoby na 3% / zrušit, bez ohledu na jejich ratingu. Pokud vás zajímá nabídka, prosím, kontaktujte nás pro další informace je. Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto e-mailu pouze: perfectserviceloan@hotmail.com báze Spojené státě

Datum 17.07.2013

Vložil ForinemServices s.r.o.

Titulek Hledáme investora: 2mil USD, garantováno, dodávky zajištěny na 4 roky

Odpovědět

Hledáme investora: 2mil USD, garantováno, dodávky zajištěny na 4 roky
- hledáme investora na dovoz produktu z Texasu
- okamžitá návratnost investice + každý měsíc zhodnocení o 150.000 USD!!!
- vše je garantováno, dodávky jsou zajištěny na 4 roky dopředu
- velmi spěchá
- nabízíme 50% podíl ve firmě
- více info na emailu info@uspesneinvestovani.cz

Datum 07.07.2013

Vložil Anita Šoltésová

Titulek Peniaze pre projkety

Odpovědět

Ponúkam pomoc pre tých, ktorý majú životaschopný projekt a hľadajú investora alebo úver.
Bližšie informácie :
pomocprojekty@post.sk
0915 705 368

Datum 01.07.2013

Vložil jakub

Titulek developérský projekt

Odpovědět

Dobrý den,
Zháním 3 500 000 mil. na výstavbu 14 dřevostaveb na vlastním pozemku.Splatnost ve dvou splátkách 2 mil za dva roky a další 2mil. za další dva roky.Bližší info o projektu doložím ,až případnému zájemci.
Děkuji za odpovědi Skřičil.

můj email:jakubskricil@seznam.cz

Datum 23.06.2013

Vložil Ivan Hlavatý

Titulek Hledám investora- obnovitelné zdroje

Odpovědět

Dobrý den.
Chtěl bych požádat o pomoc-garanci-spolupráci.
Mám u patentového poradce na zpracování plán.

jedná se o mezičlánek na výrobu elektrické energie , vyšší než větrná elektrárna 17 x.

dle výpočtu vyrobím 52 KW,ze známého zdroje, který jsem objevil a nikdo jej nevyužívá.+využití tepla 90-250 C. kombinovaná výroba= KVET.

Celosvětová využitelnost hlavně doly,(samy byste si mohli část elektřiny vyrábět v dolech samy) koksovny ,spalovny(Praha) a jiné průmyslové využití.
děkuji Hlavatý tel:774979503

Datum 20.02.2014

Vložil kon-takt@seznam.cz

Titulek Re: Hledám investora- obnovitelné zdroje

Odpovědět

na základě konkrétních informací lze spolupracovat,zabývám se novými systémy OZE

Datum 20.06.2013

Vložil Mirek

Titulek Fast food/Restaurant/Coffee Bar

Odpovědět

Dobrý den, hledám investora pro vypracovaný projekt. Žil jsem většinu života v zahraničí, odkud jsem si tento projekt dovezl. Jedná se o jednu a více vlastních "Fast Food" restauraci s vlastním produktem (Nikdo nevyrábí v ČR)a vývozem do zahraničí. Znamená to jak maloobchod tak velkoobchod. Potřebná investice:500 000kč- 3000 000kč, Děkuji, Mirek

Datum 19.09.2013

Vložil Petr Jílek - Seen Media s.r.o.

Titulek Re: Fast food/Restaurant/Coffee Bar

Odpovědět

Zdravím Mirku, nejsem sice investor, ale pokud se to začne hýbat, rád bych Ti nabídl propagaci formou PR. Více na www.seenmedia.cz nebo na https://www.facebook.com/SeenMedia. Pokud je Tvůj projekt výjimečný, pojďme spojit síly. Ať se daří....

Datum 06.06.2014

Vložil SB Group

Titulek Re: Re: Fast food/Restaurant/Coffee Bar

Odpovědět

Opraví e-mail: skybusinessgroup@mail.ru

Datum 06.06.2014

Vložil SB Group

Titulek Re: Fast food/Restaurant/Coffee Bar

Odpovědět

Dobry den Mirek,
Napište mi podrobnosti projektu na e-mail: skybusinessgroum@mail.ru
Děkuju.

Výhodné úvěry pro podnikatele a OSVČ:

Daňové ráje Investiční zlato, stříbro, platina a diamanty Kódy bank v ČR Nahlížení do katastru nemovitostí online Investice do firem Úvěry na podnikání