Výhodné úvěry pro podnikatele a OSVČ:

Vydělávejte jako banka - investujte s prům. ročním výnosem 43 % 

Nemovitosti a pozemky

Nabídka a poptávka nemovitostí, realit a pozemků k podnikání nebo investici.

Prodej / nákup bytů, domů, komerčních objektů - kanceláří, obchodů, skladů, hotelů a restaurací, zemědělských objektů, investičních nemovitostí.

Nemovitosti a pozemky v dražbách

Nahlížení do katastru nemovitostí

Nemovitosti, reality, pozemky, dražby

Datum 08.08.2013

Vložil miroslav ostrák

Titulek Re: Půjčky , úvěry pro podnikatele

Odpovědět

dobrý den

je Vaše nabídka stále aktuální

miroslav.ostrak@seznam.cz

Datum 13.05.2012

Vložil MgA.Zdeněk Klumpar

Titulek Hledám investora ke koupi malé nemovitosti

Odpovědět

Dobrý den,

naléhavě hledám investora. který by zaštítil koupi malé nemovitosti chaty k celoročnímu obývání v okolí Jílového u Prahy - Kamenný Přívoz- Jedná se o projekt kdy na jedné straně potřebuji urychleně investovat do koupi nabízené nemovitosti a přímé finance nyní k dispozici v ve výši 900.000, nemám. Tyto prostředky ovšem získám z prodeje jiných dvou nemovitostí ve stejné lokalitě v horizontu měsíců maximálně roku.Pak vynaložené finanční prostředky investorovi ihned vrátím.Vše pod právním servisem a ručením nemovitostí. Potřebuji nutně nabízenou nemovitost jedené soukromé osobě, které jedná přes RK uhradit a do objektu se trvale nastěhovat. Po dobu užívání objektu budu na vlastní náklady objekt obývat a udržovat s tím, že po dobu než by se nemovitost stala mým majetkem budu platit dohodnutý měsíční nájem. Velmi spěchá. Objekt je nyní ve velmi dobrém technickém stavu , je zde pozemek 499m2, chata má 58m2 užitné plochy a je elektrifikovaná a má zavedenou vodu.
Předem velice děkuji za ochotu a jsem připraven k okamžitému jednání. Investorem může být kdokoli – soukromá osoba, firma , realitní kancelář.
Kontakt mail klumpar.z@seznam.cz tel 736 218 975 volejte kdykoli
Děkuji MgA.Zdeněk Klumpar

Datum 02.05.2012

Vložil JulieRybáčková

Titulek Hledám investora ppr. financni pomoc

Odpovědět

Dobry den. Hledám investora který by mi pomohl od podlahy s otevrenim restaurace v Brne. Lepsi pro me by byl kapitál na mesicni splatky. Blizsi info na e-mailu bestjulinka@seznam.cz
Dekuji

Výhodné úvěry pro podnikatele a OSVČ:

Daňové ráje Investiční zlato, stříbro, platina a diamanty Kódy bank v ČR Nahlížení do katastru nemovitostí online Investice do firem Úvěry na podnikání