Výhodné úvěry pro podnikatele a OSVČ:

Vydělávejte jako banka - investujte s prům. ročním výnosem 43 % 

Ostatní poptávky/nabídky - podnikání a investování

Tato sekce je určena pro různé poptávky a nabídky, které se nehodí do předchozích kategorií a týkají se podnikání, obchodování a investování např.:

hledáte obchodního partnera nebo zástupce, potřebujete prodat / koupit stroje, vybavení nebo materiál pro Vaši firmu, nabízíte / poptáváte vedení účetnictví, daňové poradenství nebo tvorbu www stránek, e-shopů, net marketing atd.

Nabízím l Poptávám X Prodám l Koupím

Datum 15.04.2012

Vložil Jan Tauš

Titulek 50 na 50

Odpovědět

Hledám spolehlivého partnera-sponzora na obnovu mé zákazníkem-zlodějem poškozené dlouholeté firmy /od r. 1985/ Taawin s.r.o. s mimořádnými výsledky, která se přesto nepoložila.
Mám kompletní know-how, patenty, na stroje, které mohou účinně promluvit do dosavadní změny technologie využívání větru. Jsou zhotoveny prototypy a změřeny parametry. Jen začít, spojit síly a prostředky, podat si ruce, vyměnit důvěru a můžeme to rozjet. Kanceláře, zázemí, vše máme. Chybí jen kvalitní ČLOVĚK. Neřádů jsem potkal moc, už skoro nevěřím v partnera.

Výhodné úvěry pro podnikatele a OSVČ:

Daňové ráje Investiční zlato, stříbro, platina a diamanty Kódy bank v ČR Nahlížení do katastru nemovitostí online Investice do firem Úvěry na podnikání