Crediton

Krátkodobé a SMS půjčky CreditON budou vyhovovat hlavně osobám, které potřebují půjčit několik tisícovek v době před výplatou. Krátkodobá půjčka CreditOn se poskytuje maximálně na dobu třiceti dní. Do této doby musíte vaši pohledávku i se stanovenými poplatky vrátit. Je tedy dobré posoudit, zda vám tato půjčka bude vyhovovat a budete schopni dostát svých závazků vůči společnosti včas.

Krátkodobé půjčky CreditON

Naše půjčky nepotřebují žádné extra složité papírování. Pokud se rozhodnete o půjčku, můžete se spolehnout na rychlost a snadné vyřízení. O půjčku zažádáte pohodlně z vašeho domova – stačí vyplnit online žádost. O schválení půjčky budete brzy informováni, protože probíhá částečně automatizovaně. Schválení bude hotovo cca do 30 minut. Další možností je zažádání o půjčku díky SMS zprávě. Ovšem půjčka SMS je podmíněna zaregistrováním a získáním hesla k vašemu uživatelskému profilu. Registraci budou provádět pouze noví klienti, podruhé již můžete rovnou žádat esemeskou.

Doklady potřebné pro vyřízení Crediton půjčky

K obdržení půjčky nejsou potřeba žádné doklady. Nevyžadují se ručitelé ani zástava majetku. Požadavkem ke kladnému vyřízení půjčky od CreditON je věk od osmnácti do šedesáti. Dále je nutné být občanem České republiky. Bude se od vás vyžadovat aktivní připojení do mobilní sítě. Telefonní číslo musí být jenom vaše.

Krátkodobé půjčky CreditON nemají stanovené úroky, ale nahrazují je poplatky. Mají vlastně stejný charakter jako úroky – zaplatíte určitou sumu za dané období. Jejich výše se odvíjí podle doby splácení (několik dní, či týdny). Výhodou je, že přesně víte, kolik máte zaplatit celkem. Můžete tedy hned při žádosti o půjčku posoudit, zda se vám podobná finanční injekce vyplatí nebo naopak.

K výhodám patří, že není nutné hlídat a obstarávat několik splátek za sebou, ale vše zaplatíte najednou. Nepřekvapí vás tedy žádné skryté poplatky.

Zažádejte o CreditOn půjčku právě nyní

Daňové ráje Investiční zlato, stříbro, platina a diamanty Kódy bank v ČR Nahlížení do katastru nemovitostí online Investice do firem Úvěry na podnikání