Netcredit půjčka

Půjčka NetCredit je synonymem pro rychlou a rovněž kvalitní půjčku v nižších částkách.

Nebankovní půjčka od Net Credit je vám k dispozici v době, kdy potřebujete urgentně peníze a chcete, aby si poskytovatel nekladl velké nároky na dokumenty apod. Půjčka Net Credit je k dispozici občanům české národnosti s trvalým pobytem na území České republiky, kterým nepůjčí banka. O půjčku se mohou zajímat pouze občané, kteří mají věk od dvaceti do 65 let.

Půjčka NetCredit až do výše 12 000 Kč

Pozor ale při prvním žádání o půjčku, protože tady platí omezení na 4 500 Kč maximálně. Net Credit nevyžaduje žádné zajištění půjčky – nemusíte shánět ručitele ani počítat s nějakým zastavením majetku. O první půjčku NetCredit musíte zažádat online způsobem, podruhé už získáte možnost provádět svou žádost pomocí SMS.

Z online nabídky půjčení si vyberete potřebnou částku a tam spatříte, jaká je doba splatnosti a kolik celkem zaplatíte i se stanovenými poplatky. Potom musí dojít k vyplnění registračního formuláře a také k zaplacení jednoho halíře – jedná se o registrační poplatek. Následně se bude vaše půjčka posuzovat a vy obdržíte sdělení o schválení nebo zamítnutí. Po dokončení registrace a schválení půjčky se peníze převádějí na vámi uvedený bankovní účet – z jakého bylo provedeno ověření díky platbě registračního poplatku.

Na splacení půjčky od NetCredit máte až 30 dní

Pokud budete vědět, že tak brzy nemůžete požadovanou částku splatit, lze si požádat o prodloužení půjčky – jde o extra zpoplatněnou službu. O půjčku NetCredit si mohou žádat osoby se stálým měsíčním příjmem a také se založeným bankovním účtem. Nepřipouští se žádné nedoplatky půjček a úvěrů u bank či jiných nebankovních společností – nesmíte mít žádný zápis v registrech dlužníků. Zároveň nesmíte patřit mezi žadatele o oddlužení.

Žádost o půjčku NetCredit

Daňové ráje Investiční zlato, stříbro, platina a diamanty Kódy bank v ČR Nahlížení do katastru nemovitostí online Investice do firem Úvěry na podnikání