Výhodné úvěry pro podnikatele a OSVČ:

Půjčky

Jednou z nebankovních společností, od nichž si můžete půjčit formou krátkodobé SMS půjčky je společnost ExtraMoney.cz. Ta podobně jako konkureční Ferratum či CreditOn nabízí půjčky před výplatou všem klientům, kteří se mohou prokázat platným dokladem totožnosti a mají vlastní bankovní účet.

Výhodou této extra rychlé půjčky je to, že ji mohou získat i klienti s horší bonitou – tedy například ti, co mají zápis v registrech dlužníků. Registry a rejstříky dlužníků, které si vedou banky či nebankovní společnosti totiž zaznamenávají údaje o těch, kteří měli v minulosti problémy se splácením a těmto klientům už opakovaně nepůjčí.

Díky půjčce ExtraMoney.cz však mohou získat půjčku i tito lidé. Mezi další výhody patří to, že není potřeba dokládat příjmy ani účel půjčky. Stačí si podat rychlou žádost přes internet, počkat na potvrzovací SMS a email.

Půjčka vám pak bude velmi rychle schválena a odeslána na účet. Smlouvu posíláte až dodatečně poštou.

Typy půjček

V dnešní době se stávají čím dál tím více populární rychlé online půjčky, které jsou vypláceny ihned po schválení na bankovní účet:

Daňové ráje Investiční zlato, stříbro, platina a diamanty Kódy bank v ČR Nahlížení do katastru nemovitostí online Investice do firem Úvěry na podnikání